PIRMENYBIŲ NUOSTATAI

Tikslai:

1. Populiarinti futbolą tarp Rokiškio rajono ir kaimyninių rajonų gyventojų.
  2. Organizuoti jaunimo ir dirbančiųjų gyventojų laisvalaikį.
  3. Stengtis, kad turnyras taptų tradiciniu ir prirauktų, kaip galima daugiau dalyvių.

Varžybų vieta ir laikas:

1. Varžybos vykdomos Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos sporto salėje
  2. Varžybos vyks 2013 m. gruodžio mėn. 21-22 d.

Varžybų dalyviai ir varžybų eiga:

1.      Varžybose gali dalyvauti Rokiškio rajono ir kaimyninių rajonų gyventojai, ne jaunesni kaip 16 metų. Turnyre kviečiamos dalyvauti 6 komandos.

2.      Komandos sudėtis 10 žaidėjų plius 1 vadovas. Visi žaidėjai turi užsiregistruoti iki pirmų varžybų. Negalima atstovauti dviems komandoms turnyro metu. Jeigu žaidžia neregistruotas žaidėjas varžybų rezultatas anuliuojamas, komandai pažeidusiai šį punktą įskaitomas techninis  pralaimėjimas rezultatu 0-3.

3.      Varžybų metu rungtyniauja 4 aikštės žaidėjai ir vartininkas. Žaidžiama du kėliniai po 15 minučių nestabdant laiko, pertrauka tarp kėlinių iki 5 minučių.

4.      Žaidėjų keitimas vykdomas pagal mažojo futbolo taisykles ( galima keisti kiek norima žaidėjų ir kiek norima kartų svarbu, kad vienu metu aikštėje nebūtų daugiau kaip 5 žaidėjai). Pažeidus šią taisyklę žaidėjas įspėjamas (geltona kortelė).

5.      Komandai būtina turėti vienodos spalvos aprangą.

6.      Komandų žaidėjai už šiurkštų žaidimą, nekultūringą elgesį varžovų ar teisėjų atžvilgiu baudžiami įspėjimu (geltona kortelė), o pasikartojus panašiems atvejams tų pačių rungtynių metu šalinami iš aikštės (raudona kortelė), be galimybės pakeisti. Pašalintas žaidėjas privalo praleisti sekančias varžybas, arba teisėjų ir organizatorių sprendimu praleisti iki 3 varžybų, arba būti pašalintu iš turnyro.

7.      Varžybos vykdomos rato sistema, komandai už pergalę skiriami 3, už lygiąsias 1, už pralaimėjimą 0 taškų.

8.      Rungtynėms teisėjauja du teisėjai.

Nugalėtojų išaiškinimas ir apdovanojimai:

1. Turnyro nugalėtoja tampa komanda surinkusi daugiausiai taškų.
  2.  Komandoms surinkus vienodai taškų atsižvelgiama į tarpusavio rezultatą, bendrą abiejų komandų įvarčių balansą, pergalių skaičių. Trims komandoms surinkus vienodai taškų lemia tarpusavio rungtynių rezultatai, bendras pergalių skaičius po to įvarčių balansas.
  3. Komanda nugalėtoja apdovanojama taure. Prizininkų komandos apdovanojamos medaliais. Geriausias žaidėjas individualiu prizu.

Varžybų organizavimo išlaidos, informacijos sklaida

1.      Varžyboms organizuoti, nugalėtojams apdovanoti nustatomas startinis mokestis

50 lt.

2. Informacija apie turnyro eigą būs talpinama Rokiškio futbolo klubo internetiniame puslapyje adresu www. rokiskiofk.lt, bei laikraštyje „Gimtasis Rokiškis“.