Rokiškio FK baigė 2013 m. UAFA pirmenybių kovas

2013 09 30

Prieš savaitę sužaistas mačas tarp Utenos komandų reiškė tik viena, mums būtina laimėti paskutiniame ture prieš Kupiškio "Narjantą". Į varžybas surinkom beveik idealią sudėtį, varžovai tuo tarpu turėjo tik 4 pagrindinius žaidėjus, likę jaunimas. Taigi mūsų varžvu buvome mes patys. Ar sugebėsime susikoncentruoti kovai?

Iš visų momentų išskirčiau tris. Pirmas tai super nesėkminga pradžia mūsų puolėjams. Nesužaidus ir 5 min. varžovai prakirto Giedriaus nosį. Jį pakeitęs Marius neišbuvo ir minutės aikštėje, kaip gulėjo ant vejos su prakirsta kakta. Visa laimė, kad taiklus Dariaus smūgis iš maždaug 18 metrų nuėmė anspaudus nuo varžovų vartų. Dar du įvarčius pirmame kėlinyje pridėjo Aure. Po pirmo kėlinio Kupiškis - Atomas 0-3.

Antras momentas tai varžybos tapo nerealizuotų progų šou Andrius ir Giedrius turėjo po kokias 4 šimtaprocentines, o kur dar visų kitų. Atrodo jau kamuoliui nėra kur dėtis, bet tai vartininkas, tai virbstas neleidžia užbaigti atakų. Antrame kėlinyje pridėjom du įvarčius Giedrius ir Erne.

Ir trečias momentas gal nuo kokių 2008 m. už Rokiškio FK žaidžiantis Erne pelnė pirmą įvartį. Jis gavosi gan kurijoziškas. Nuo galinės linijos siūstas kamuolys pralėkė varžovų vartininkui tarp kojų ir atsidūrė vartuose. Iš nulinio kampo pas mušė tik Meistras, o dabar ir Erne.

Po savų varžybų vykom į Anykščius kur grūmėsi čempionai ir Anykščių FSK. Visaginas nesiruošė lengvai atiduoti varžybų ir kovojo iš visų jėgų. Kaip Marius Valančiūnas likus žaisti 5 min. nepataikė į vartus matyt nesuprato ir pats, tačiau šis nepelnytas įvartis jiems kainavo medalius, o mums leido užimti antrą vietą, nes rungtynės baigėsi taikiai 1-1.