Nervų kare iškovota sunki pergalė

2013 09 07

Ką tik pasibaigė UAFA pirmenybių rungtynės tarp Rokiškio FK ir Visagino SC. Po sunkios kovos Rokiškio FK iškovojo minimalią pergalę rezultatu 1-0.

Visagino futbolininkai atvyko į Rokiškį kaip pirmenybių lyderiai 4 taškais atsiplėšę nuo persekiotojų Rokiškio FK ir Utenos FK 2003. Abi komandos tęsia kovą dėl aukščiausių UAFA pirmenybių apdovanojimų. Praėjusių metų pirmenybėse abi komandos pasiekė po pergalę. Visagine buvo pajėgesni šeimininkai 4-0, Rokiškyje irgi nugalėjo šeimininkai vietos FK rezultatu 3-2. Kad galim kovoti su Visaginu įrodėme šių metų salės pirmenybėse. pirmo rato dvikova Visagine baigėsi taikiai 1-1.

Visaginas atsivežė tik 11 žaidėjų su vartininku. Mūsų situacija buvo ne kuo geresnė varžybų pradžiai turėjom 11 žmonių. Iš darbo atsiprašęs atlėkė Meistriukas, paveluotai prisijungė Elvis. Ir šį sykį teisėjavo kupiškėnai aikštės teisėju buvo Gediminas. Gaila, kad tokias įtemptas varžybas žiūrėjo vos keliolika žiūrovų.

Varžybas aktyviau pradėjo visaginiečiai. Du sykius tik per stebuklą kamuolys neatsidūrė mūsų vartuose, kurios šį sykį gynė labiau patyręs Kalomba. Tik kėlinio viduryje pavyko perimti iniciatyvą ir sukurti pora pavojingų momentų. Šį sykį neturėjom puolėjų taigi gynėjui Mindei teko persikvalifikuoti į puolėjus. Du jo smūgiai pralėkė šalia vartų. Andriui pavyko reidas aikštės viduriu ir precizišai tikslus perdavimas Aurei. Kamuolys kiek pašoko nuo mūsų "bulvių lauko" ir smūgis išėjo "dievui į langus". Dar po kelių akimirkų Andrius pagaliau nutarė ne atiduoti perdavimą, o smūgiuoti į vartus. Kamuolys tarsi patrankos sviedinys siūstas iš 25 m. įlėkė į varžovų vartų apatinį kampą. Likus žaisti apie 10 min. pirmame kėlinyje mes priekyje 1-0.

Antrame kėlinyje varžovai bandė perimti iniciatyvą, tačiau iš dalies patys sau pakiško koją. Jų puolėjas už kalbas gavęs kortelę pirmame kėlinyje užsidirbo antrą buketą ir buvo priverstas palikti aikštę. Tuo tarpu atakos ritosi nuo vienų vartų iki kitų, tačiau abiems pusėms trūko tikslių stiprių smūgių. Kėlinio viduryje kada varžovų vartininkas nušienavo Aurę atkeršyti nutarė Kalambina. Jo žygį "į Maskvą" pavyko sustabdyti tik ties vidurio linija. Teisėjas epizodo nepraleido ir Kalomba gavo geltoną buketą. Įtampa aikštėje augo. Visaginiečiai piktinosi kiekvienu teisėjo sprendimu tuom parodydami, kad pralaimėti nemoka. Jų bėdos dar padiėjo, kai vienam iš žaidėjų mėšlungis sutraukė koją ir jis paliko aikštę. Tačiau būtent dabar likus žaisti apie 15 min. mūsų žaidimas visiškai sustojo, o varžovai likę 9 -se pradėjo mus aršiai spausti. Pradėjome "pažarinti" ir nedaug trūko, kad Visaginas būtų išnešęs sveiką kailį, tačiau mūsų laimei pavyko apsiginti.

Iškovota svarbi pergalė kovoje dėl medalių, kaip tikras komandoos lyderis sužaidė Andrius, o visi kiti jam šauniai padėjo. Gal varžybos buvo nelabai gražios, tačiau įtampos ir dramos tikrai netrūko.