Permainingoje dvikovoje pasiektos lygiosios (plius foto)

2013 08 05

Praėjusį šeštadienį Rokiškio KKSC stadione "susigrūmė" Rokiškio FK ir Panevežio SK Atomas. "Atomui" neblogai sekasi PAFF šių metų pirmenybėse, mūsų bendra komanda kovoja UAFA varžybose. Šeštadienio dvikova dar sykį patvirtino ir taip žinomą faktą, kad be "atominių" mums susirinkti į varžybas, o dar vasarą beveik be šansų. Turėjom lygiai 11 žmonių plius Kalomba, kuriam šį sykį teko teisėjo pareigos.  Į mūsų komandos vartus bene pirmą sykį stojo Mutis.

Taigi Mutis vartuose, gynybos kraštuose Meistras ir Edga, viduryje Viktoras ir Erikas (kaip senais gerais laikais). Saugų kraštuose Alikas ir Lukas, viduryje Gedvė (tik parvažiavęs iš reiso) ir Andrius. puolime Giedrius ir Rionkė. Atomas atsivežė daug nematytų arba seniai matytų veidų. Gasui teko stoti į vartus.

Varžybas aktyviau pradėjo svečiai, mums reikėjo sustyguoti žaidimą, nes tokia sudėtimi žaidžiam labai retai. Dar neįpusėjus kėliniui jau mes kontroliavome situaciją, tik gal per retai smūgiavome įvartus vis norėdami kamuolį "atnešti" į varžovų baudos aikštelę. kėlinio viduryje į Atomo" vartus krito įvartis. Būtent krito, nes suirutėje prie varžovų vartų greičiausias už visus pasirodė Giedrius. Pasiekę įvartį atsipalaidavome kuo neužilgo pasinaudojo "Atomas". Tikslą pasiekė maždaug iš 20 metrų smūgiuotas kamuolys pasižymėjo Mantas Ūselis.. Iki kėlinio pabaigos liko apie 10 min. abi komandos jau laukė pertraukos, nes karštis darė savo.

Per pertrauką akcentavome, kad trūksta aštrumo atkose ypač "velnių" gavo Rionkė. Antrą kėlinį vėl aktyviau pradėjo svečiai, mūsų gynyba ryškiai pavargo. "Meisras" kelis sykius atliko neprognuozuojamus perdavimus, neblizgėjo ir kiti. Įvartis į Rokiškio FK vartus po kampinio tapo gan logiška atomazga. Įvartį pelnė Tomas Abromavičius. Dabar jau "Atomas" per daug atsipalaidavo gynyboje, nes siekė įtvirtinti persvarą. Giedrius faktiškai vienas draskė varžovų gynybą. Jeigu pirmas jo smūgis pralėkė visai šalia vartų, tai antru sykiu Gasas buvo priverstas traukti kamuolį iš vartų. Rezultatas 2-2 nebepasikeitė iki varžybų pabaigos nors progų pasižymėti turėjo ir vieni ir kiti.

Taigi ketvirtose tarpusavio rungtynėse Rokiškyje užfiksuotos lygiosios. Taip atsitiko pirmą sykį. Prieš tai dvi pergales šventė "Atomas" vieną kartą nugalėjo Rokiškis.

po varžybų vykusius simbolinius 11 m. baudinius geriau mušė Rokiškio FK 5-4. pas mus pasižymėjo: Alikas, Mutis, Giedrius, Gedvė ir Meistras.

Ką galima pažymėti, tai visai neblogai vartuose sužaidė Mutis. Labai nesinervino, beveik nedarė klaidų keliose situacijose ištraukė komandą. Panevežiečiai išskyrė mūsų krašto saugus Aliką ir Luką. Antrame kėlinyje atsigavo Rionkė, na ir aišku Giedrius, respect dėl antro įvarčio į varžovų vartus, kur progą susikūrė pats. Visi kiti sužaidė pagal galimybes.

Po varžybų bandėm  suderinti draugiško mačo su Rinkuškiais laiką, bet dėja nepavyko. Apsitarėm dėl naujų žaidėjų registracijos II ratui. Planuojam, kad pagal galimybes sugryš Gasas, nes nebežais I lygos komandoje.