Varžovai irgi aprašė varžybas

2013 07 03

Sėkmė RokiškyjePDFSpausdintiEl. paštas
Trečiadienis, 03 Liepa 2013 07:38
Pastarąjį sekmadienį apturėjome smagią kelionę į Rokiškį. Kaip tapo įprasta keletą paskutinių sezonų, LFF taurės varžybų burtai lėmė tolimą išvyką. Varžovas - Utenos apskrities čempionato dalyvė Rokiškio "Rokiškio" komanda. Pilno švyturinių komplekto surinkti nepavyko, tačiau Marijampolėje į autobusą susėdome 16 veidų, 14 iš kurių potencialiai žaidžiantys.
Geras oras, valstybinis himnas prieš varžybas sukūrė gerą futbolo atmosferą. Ji buvo išlaikyta iki pat rungtynių pabaigos. Apie tai byloja rezultatas - 6:2 Švyturio naudai. Varžybas pradėjome kovine sudėtimi: Ramas, Dainius, Rimka, Fedia, Laurynas, Algis, Regis, Šaras, Tūrė, Leimas, Andrius. Jau trečią rungtynių minutę pasiekiame įvartį. Šaras pasinaudojęs varžovų gynėjų klaida ramiai siunčia kamuolį šalia vartininko. Po keliolikos minučių Šaras panašiu stiliumi padaro tai dar kartą. Po Leimo prasiveržimo kairiuoju kraštu ir skerso Rokiškio komandos žaidėjai sumaištyje siunčia kamuolį į savo vartus - 3:0. Paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis gauname įvartį į rūbinę, tačiau kovos dvasios tai nė kiek nenumalšina. Antrą kėlinį samoningai atiduodame iniciatyvą varžovai stengdamiesi išnaudoti greitą puolimą. Rokiškiečiai sukuria pora nemalonių įvykių prie mūsų vartų, tačiau nieko rimto neįvyksta. Maža to, Ramas išneša kamuolį nuo savo vartų, Andrius galva idealiai numeta kamuolį Regiui, tas prisiminęs jaunystę, nuo baudos linijos smeigia kamuolį po viršutine štanga - 4:1. Ir taip ramiai žaidę švyturiniai pradeda mėgautis futbolu. Į aikštelę vienas po kito žengia Laris, Šumis ir Karolis. Laris sukuria penktąjį komandos įvartį. Pabėgęs vienas prieš vieną, kamuolį, kaip desertą po skanių pietų, pateikia Andriui, kuris priima Lario dešeftą - 5:1. Šeštasis įvartis - šedevras, kurį baudos smūgiu nupiešia Fedia. Pendelis į mūsų vartus rungtynių pabaigoje bendros nuotaikos nesugadina.
Na, o kas būna po futbolo žino kiekvienas. Kelionė atgal neprailgo...Laughing. Laukiam II LFF taurės etapo burtų. Tikėtina, kad pagaliau  rungtyniausime namuose. Pradiniuose taurės etapuose - iki aštuntfinalio - į vieną porą patekus komandoms iš skirtingų lygų, namuose rungtyniaus žemesnėje lygoje žaidžianti komanda. Vat taip vat.