Košmariška nesėkmė

2013 07 01

Varžybos kurių taip laukėme susiklostė visiškai nesėkmingai. Ilgai derinom varžybų laiką, kad surinktume pajėgiausią sudėtį. Bet to pasirodė irgi per mažai. Norint laimėti tokias varžybas, kaip vakar reikia 100 procentų visų atsidavimo, kad ta diena būtų mūsų, o ne varžovų, na ir aišku sėkmės.

Komandų sudėtys:

Rokiškio FK R. Arminas (Kalomba) Nr.1, Liudas Navickas Nr.11, Dainius Staniulis Nr. 6, Matas Leščinskas Nr. 23, Aleksandras Samoilovas Nr. 21, Gedvidas Sirvydis Nr. 15, Andrius Prunckus Nr. 10, Aurimas Urbonas Nr. 7, Alikas Samoilovas Nr. 20, Mantas Ličkus Nr. 5 ir Giedrius Lekandra Nr. 14. Atsarginiai Marius Šakalys Nr. 3 ir Renatas Giriūnas Nr. 12.

Marijampolės FK Švyturys. Audrius Ramonas Nr.11,  Dainius Stanaitis Nr.3, Egidijus Benevičius Nr. 15, Laurynas Lukšys Nr. 44, Andrius Lukšys Nr. 22, Tomas Leimonas Nr.19, Regimantas Kavaliauskas Nr. 9, Artūras Šnekutis Nr.8, Fiodoras Petrovas Nr.12, Šarūnas Litvinas Nr. 10 ir Algirdas Jasukevičius Nr.32.

Varžybų teisėjai: Tomas Gutauskas, Aurimas Strolė, Mantas Pomeckis (Panevėžys)

2013 06 30 18 val. Rokiškio KKSC stadionas Žiūrovų sk. 50

Varžybų pradžia susiklostė labai nesėkmingai, nesužaidus ir 5 min. į mūsų vartus krito pirmas įvartis. Po klaidos aikštės viduryje sudvejojus gynėjams ir vartininkui varžovų puolėjas iš baudos aikštelės 'šovė' į mūsų vartų kampą. Varžovai pasinaudodami mūsų tam tikru pakrikimu ir toliau rengė pavojingas atakas mūsų puolimui strigo aštrumo. Kėlinio viduryje praleidom dar vieną įvartį po perdavimo iš krašto į baudos aikštelę. dabar kamuolys skrieja į priešingą mūsų vartų kampą. Lyg to būtų maža traumą gauna Matas ir tenka keisti žaidėjų pozicijas. Jeigu Giedrius būtų "uždaręs" Liudo perdavimą situacija galėjo pasikeisti, bet pritrūko visai mažai. Kėliniui artėjant į pabaigą gaunam trečią "dūrį". Kalomba atrėmė varžovo smūgį tačiau atmuštas kamuolys pataikė į varžovų ar mūsiškių kojas ir įlėkė į vartus. Tik kėlinio pabaigoje Giedriui pavyko pramušti varžovų vartininką ir atgaivinti viltis. Pirmo kėlinio reziumė: Varžovai iš 3 progų visas realizuoja iš esmės esant lygiam žaidimui rezultatas 1-3.

Antro kėlinio pradžioje iniciatyva priklausė mums, buvo pavojingų atakų, tačiau nebuvo įvarčio. Viskas tapo daugiau mažiau aišku sužaidus pusę antro kėlinio, kada po "kontros" gaunam dar vieną įvartį. Po to dar vieną, iš baudos smūgio pareina ir 6 -tas. Po Liudo reido į baudos aikštelę varžovas "nupjauna" Liudą su visu kamuoliu. 11 m. baudinį šaltakraujiškai realizuoja Gedvė. Galutinis varžybų rezultatas 2-6.

Po varžybų kažkokia dvejopa nuotaika pagal rezultatą beviltiškas pralaimėjimas, pagal žaidimą kaip ir jis toks neturėjo būti. Matėsi, kad varžovai labiau užgrūdinti, tokios progų realizacijos seniai neteko patirti. Čia kaip tame posakyje jūs mums įmušite kiek galėsite, mes kiek norėsime.

Ką gi, pirma sezono dalies pabaiga su šaukštu deguto, dabar varžybose pertrauka iki rugpjūčio pabaigos, "laižysime žaizdas" ir ruošimės tolimesnėms dvikovoms.

P. S. Komandos vardu ačiū tiems žiūrovams kurie išliko su komanda iki varžybų pabaigos.