"Nederbiškas" derbis

2013 06 24

Šeštadienio varžybos tarp Kupiškio ir Rokiškio futbolininkų buvo šių komandų paskutinė repeticija prieš LFF taurės I etapo kovas. Šį sykį labai įnirtingos kovos nesigavo. Kupiškėnai susiduria su komandos komplektavimo problemomis. Ir prieš mus jie išrikiavo senių ir jaunuolių komandą. Jautėsi, kad jie iš šių varžybų nieko gero nesitiki. Mūsiškiai matydami tokią padėtį varžovų gretose irgi per daug nusiramino. Savo darė ir tvankuma, bei 30 laipsnių siekiantis karštis.

Varžovai varžybas pradėjo netgi aktyviau bandė veržtis prie mūsų vartų smūgiuoti, bet jiems trūko tikslumo. Pirmoje kėlinio pusėje įsiminė trys mūsų atakos. Gedvės reidas į varžovų baudos aikštelę po Andriaus perdavimo ir bandymas permesti kamuolį per varžovų vartų sargą. Kamuolys atsimušė į skersinį ir lėtai nusileido už vartų. Rionkės smūgis iš kairio krašto po Aliko perdavimo. Bei Algio nestiprus, bet tikslus smūgis į vartų virbstą. Matydamas, kad mūsų puolėjams nesiseka užbaigti atakų Andrius ėmėsi iniciatyvos ir apėjęs kelis varžovus smūgiavo maždaug iš 20 metrų. Rezultatas tapo 1-0.

Antrame kėlinyje iniciatyva dar labiau perėjo į mūsų rankas, varžovai grasino tik tolimais  baudos smūgiais. Vieno iš jų metu jau Kalombai teko demonstruoti savo sugebėjimus. Antras įvartis krito po Kupiškio komandos vadovo kritimo savo baudos aikštelėje. Kamuolys atiteko šalia buvusiam Andriui ir jis jį pasiuntė į tolimą varžovų vartų kampą. Po šio smūgio viskas tapo aišku.