Gera pradžia pusė darbo (plius foto)

2013 05 12

Gegužės 11 d. startavo UAFA pirmenybės. Atrodo tik peiš pora savaičių dar žaidėm salėje, o jau laikas prisitaikyti prie naujų sąlygų. Mūsų pirmų varžybų priešininkai Utenos FK Auto1 - Logistics namų stadionu pasirinko Anykščius, nes Utenos stadionas vis dar rekonstruojamas. Taigi teko vykti į mums nesvietingą Anykščių stadioną kuriame dar nebuvom laimėję. Iki vakarykščių varžybų su Auto 1 buvom žaidę 6 mačus. Per juos 2 kartus pralaimėjom ir 4 sykius sužaidėm lygiosiomis. Praėjusiais metais abu sykius žaidėm namie 1-4 ir 1-1.

Varžybom surinkom beveik optimalią sudėtį, trūko tik kapitono Gedvės, Edgaro ir Egės visi kiti susirinko. Iš Vilniaus atvyko 4 žaidėjai, iš Panevėžio 5 ir iš Rokiškio -7. Toks šiuo metu mūsų "internacionalas". Varžyboms teisėjavo kupiškėnų brigada, stadionas Anykščiuose kaip visada nieko gero.

Prieš varžybas akcentavome atidumą gynyboje ir varžovų gynėjų spaudimą juolab visi trys mūsų puolėjai bėgantys. Startas: Kalomba - vartai, Dainius ir Matas (naujas veidas mūsų gretose) vidurio gynyba, kraštuose Liudas ir Saška. Prieš gynėjus Aurimas atakuojantis saugas Andrius. Dešnėje sauguose Mantas, kairėje Alikas priekyje Giedrius ir Algis. Atsargoje liko Meistriukas, Marius, Erne, Darius ir Rionkė.

Sužaidus apie 10 min. išryškėjo mūsų persvara buvom greitesni ir tikslesni, bet niekaip nesisekė užbaigti atakų tiksliais smūgiais. Tik įpusėjus kėliniui po keitimo aikštėje pasirodęs Marius pagaliau nuginklavo varžovų vartininką 1-0. Jo įvartis labai patiko vietinei močiutei sirgalei įsitaisiusiai už mūsų atsarginių žaidėjų. Visas varžybas ji tik ir klausė, kada Marių vėl išleisim į aikštę, bei šiaip davinėjo 'strateginius" patarimus. Kadangi žaidimas ėjosi tai nebuvo reikalo ant jos labai pykti. Aurimas turėjo dvi 100 procentines progas tačiau neįmušė. Jau kėliniui artėjant į pabaigą varžvų gynėjai eilinį sykį "pripažarino" ir Andrius "durė" maždaug iš 16 metrų. Po pirmo kėlinio 2-0 ir viskas ramu varžovai faktiškai neturėjo momentų.

Antras kėlinys prasidėjo varžovų spaudimu ir sužaidus apie 5 min. jie gražiu smūgiu nuginklavo Kalombą. Prasidėjo nervų karas ir įtempčiausias šių varžybų momentas. Pradėjom "grybauti" gynyboje ko nebuvo pirmame kėlinyje. Varžovai turėjo progų, bet neišnaudojo. Atėjo Giedriaus momentas visas varžybas ščyriai "aręs" jis gavo tikslų perdavimą nuo Algio ir ramiai paguldė kamuolį į varžovų vartų kampą. Čia reikia pagirti visą ataką. Pakeitėm starto žaidėjus žaidimas kiek apsilygino. progų turėjo ir vieni ir kiti. Varžyboms skaičiuojant paskutines minutes pavyko dar viena ataka kraštu "a la Atomas". Po tikslaus Dariaus perdavimo Aurimas klaidinamu judesiu paguldė varžovą, o po to techniškai nukreipė kamuolį į vartų kampą. Galutinis rezultatas 4-1 Rokiškio FK. Kas galėjo pagalvoti?