A. Kunčinos turnyre iškovota 6 vieta

2009 11 23

Rokiškio "Pipirini" komanda dalyvavo 26 futbolo turnyre Panevėžio futbolo legendai A. Kunčinai atminti. Kaip šio turnyro debiutantai pasirodėme visai neblogai, tarp 12 komandų iškovojom 6 vietą. Lapkričio 22 d. varžybos vyko Cido arenoje. Žaidėmė šiek tiek didesnėje aikštėje negu krepšinio aikštelė.

Pirmose varžybose teko grumtis su SK Sanžilės komanda. Varžovai pirmieji įmušė įvartį teko vytis. Rezultatą išlyginome ir persvėrėme. Atrodė, kad varžybos taip ir pasibaigs, tačiau paskutinės atakos metu praleidome apmaudų įvartįir rezultatas tapo lygus 2-2. Šių lygiųjų mums užteko, kad pogrupio varžybose būtume 3 vietoje. Dar laukė varžybos su FA 91, kurias laimėję galėjome pakilti į 2 vietą. Tačiau futbolo akademijos auklėtiniai įrodė savo pranašumą teko pralaimėti 0-6. Paskutinėse varžybose dėl 5 vietos pritrūko ir jėgų ir noro Sanžilė 86 laimėjo prieš mus 4-2. Varžybas dėl 3 vietos laimėjo FA 91 nugalėjusi Panevėžio Eismą, o finale po 6 metrų baudinių Pnevėžio "Aukštaitija" su Lietuvos rinktinės nariu M. Savėnu nugalėjo kitą šio miesto komandą "Baltija" už kurią žaidė Lietuvos salės futbolo rinktinės lyderiai.

Turnyre pasiekėme 2 pergales vienas varžybas sužaidėme lygiosiomis patyrėme 3 nesėkmes. Geriausi mūsų žaidėjai buvo ketvertukas iš Latvijos. Individualiu žaidimu niekuo nenusileidę Panevėžio "asams". Klubo vardu sakau jiems didelį AČIŪ. Apie turnyrą plačiau www.paff.lt.

Artimiausi planai gruodžio 12 ir 19 d. Kalėdinis salės futbolo turnyras Rokiškyje. Varžybų schema priklausys nuo komandų, bei dalyvių skaičiaus.