Vasaros futbolo sezonas jau atidarytas

2013 05 06

Praėjusį šeštadienį keturios futbolo komandos rinkosi Pandėlio dirbtinės dangos stadione. Čia vyko didžiojo futbolo sezono atidarymo turnyras. Iš pradžių buvo ištraukti burtai kurie suskirstė komandas į pusfinalių poras. Panevėžio SK "Atomui" teko varžovai iš Zarasų FK "Liepsna", o Rokiškio FK varžovu tapo Kupiškio FC "Narjanata".

Pirmame pusfinalyje dominavo panevėžiečiai jie rezgė ilgas atakas, pavojingai atakavo varžovų vartus. Tuo tarpu zarasiškiai pasikliovė kontratakomis. Pirmam kėliniui artėjant į pabaigą panevėžiečiams pasisekė tolimas smūgis kuriuo jie įsiveržė į priekį. Šis įvartis tapo dvigubai skaudus "Liepsnai", nes susižalojo jų vartininkas. Trauma pasirodė ant tiek sunki, kad teko kviesti greitąją pagalbą. Traumuotas žaidėjas buvo išvežtas į Rokiškio ligoninę, o jo vietą vartuose užėmė aikštės žaidėjas. Kadangi zarasiškiai daugiau žaidėjų neturėjo už juos pasisiūlė žaisti senas Zarasų mochikanas - Rolka. Antrame kėlinyje SK "Atomas" padvigubino rezultatą ir užtikrintai nugalėjo.

Kitame pusfinalyje varžėsi tie patys seni varžovai. Reikia pripažinti, kad galutinė Rokiškio FK pergalė 5-1 kiek netikėta. Du įvarčius atsivežė Rička šį kartą pavadavęs "Narjantos" vartininkus. Mūsiškių gretose pasižymėjo Algis Kublickas pastoviai draskęs varžovų gynybą ir pelnęs 3 įvarčius.

Varžybose dėl 3 vietos Zarasai vieną kėlinį atsilaikė ir netgi pirmavo, tačiau kupiškėnai sugebėjo įrodyti galutinį pranašumą rezultatu 4-2.

Finale susitiko šeimininkai Rokiškio FK ir SK Atomas. Varžybas geriau pradėjo Atomas ir po 10 min. turėtos iniciatyvos Dainius Staniulis nukreipė kamuolį į Kalombos vartus. Rokiškio FK gan greit atsigavo ir dviem Algio įvarčiais įsiveržė į priekį. Antrame kėlinyje rezultas tapo 3-1 Rokiškio FK naudai, tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti ir didelių pastangų dėka išlygino rezultatą. Likus žaisti apie 5 min. Andrius užtaisė "patranką" iš maždaug 25 m. Vadovėlių vertas įvartis ir Rokiškis vėl priekyje, tačiau ir tai nebuvo pabaiga SK Atomas ir vėl išlygino rezultatą. Teko mušti baudinius.

Varžovai pirmieji pelnė įvartį, Giedrius išlygino. Varžovai vėl priekyje, Gedvė tikslus. SK Atomas kapitonas D. Staniulis - tikslisiai, Saška atsako tuo pačiu. Varžovai pagaliau suklysta, Meistras - įmuša, varžovai dar išlygina, bet paskutinis Aliko smūgis tikslus ir Rokiškis laimi. Taigi pereinamoji Rokiškio FK draugų taurė šį sykį liko namuose.

Jau kitą savaitgalį startuoja UAFA pirmenybės Rokiškio FK šeštadienį susitinka su Utenos FK Auto1 varžybos greičiausiai vyks Rokiškyje jų pradžia 16 val.