Apie savaitgalio varžybas plačiau

2013 03 30

Sužaidėm bene geriausią savaitgalį abi varžybas kurias privalėjome laimėti - laimėjom, o tai mūsų istorijoje pasitaiko ne dažnai. Atvirkščiai dažnai lemiamoms varžyboms pritrūkdavo sėkmės, koncentracijos, jėgų ar dar kažin ko.

Apie viską nuo pradžių. Penktadienio mačui  surinkom 12 žmonių, daugiausiai šiose pirmenybėse. Taigi iškilo problemų su keitimais, nes visada norisi, kad žaistų visi. Mūsų varžovai Utenos DSC turėjo mažiau žaidėjų, tačiau žinojom, kad laukia rimta dvikova, tą Utenos jaunuoliai jau ne sykį buvo įrodę. Varžybų pradžia sėkmingai susiklostė mums ir įsiveržėm į priekį 2-0. Atlikus keletą keitimų žaidimas išsibalansavo ir uteniškiai išlygino rezultatą 2-2. Dvi klaidos gynyboje ir atsivežėm dar du įvarčius į savo vartus 2-4 Utenos DSC naudai. Tačiau jau matyt svečius užgriuvo psichologinė euforija apie galimą sėkmingą mačo baigtį. Visa laimė sugebėjom atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Paskutinėmis kėlinio minutėmis iniciatyva jau priklausė mums ir Rionkė pabaigė kėlinį tiksliu smūgiu 6-4 po pirmo kėlinio mūsų naudai. Antrame kėlinyje aistros ėmė kaisti, nes abi komandos suprato varžybų svarbą. Sėkmė ir psichologinis nusiteikimas buvo mūsų pusėje. Beveik visos jaunuolių klaidos virsdavo pavojingomis mūsų atakomis ir įvarčiais. Vieną įvartį, kaip senais gerais laikais pelnė Guminis, vieną įvartį jau tampantį tradicija jaunuoliai įsimušė patys.Taigi rimta vyriška kova baigėsi rezultatyvia mūsų pergale 11-7.

Šeštadienį laukė dar rimtesnis varžovas SC Visaginas, kol kas šlavęs visus nuo kelio. Po penktadienį pasiektos pergalės prieš Auto1 Logistics komandą jie atvyko dar vienos aukos. Prieš varžybas tapo aišku, kad jie neturės savo teisėjo ir visiškai sutiko su mūsų teisėjavimu. Iš jų pačių nugirdome, kad vakarykštes varžybas reikia pamiršti ir šiandien laimėti 40-0. Tokia žinia aišku, kad nepatiko šeimininkams. Lyginant su penktadieniu mūsų gretos praretėjo, todėl padarėm kai kuriuos pakeitimus Gedvė išėjo žaisti į priekį, o Andrių atitraukėm į gynybą, nes išvakarėse jam nelabai ėjosi žaisti puolime. Po permainingos pradžios pirmieji įvartį pelnė svečiai, tačiau Rokiškio FK nebuvo linkusi lengvai nusileisti ir kibo varžovams į gerklę. Vyko daug smulkių ir didesnių mikro dvikovų pasistumdymų. Kaip jau dažnai būna jų epicente atsidurdavo Saška. Neišlaikė varžovų komandos žaidėjo nervai ir jis iš pradžių užsidirbo geltoną kortelę, o stabdydamas mūsiškį rankomis netruko išvysti ir raudoną kortelę. Iki to momento mes jau buvome priekyje 2-1. Pavyko realizuoti kiekybinį pranašumą ir jau 3-1, varžovams nesuprantant kas čia vyksta į jų vartus įskrieja dar du įvarčiai. Komandos išeina ilsėtis Rokiškio FK pirmaujant rezultatu 5-1. Antras kėlinys vėl prasideda sėkmingai mums ir jau 6-1, 7-1, rezultatui esant 8-2 varžovai keičia vartininką, bet ir tai nelabai duoda naudos. Iki varžybų pabaigos komandos dar apsikeičia įvarčiais ir galutinis šių varžybų rezultatas 11-4 Rokiškio FK naudai. Po varžybų varžovai reikalavo mūsų komandos paraiškos, nes manė, kad už mus žaidė superžaidėjai iš kažkur. Tuo tarpu patys savo komandos paraiškos neturėjo, aišku kaltino teisėją, bet vėl gi kas trukdė atsivežti savą. Žodžiu ne pirmą sykį Visaginas parodo, kad pralaimėti nemoka.

Taigi apibendrinant galima pasakyti, kad vienu iš pergalės kalvių tapo po pertraukos į komandą sugrįžęs Guminis, kuris ne tik gelbėjo komandą, bet ir sugebėjo pelnyti 3 įvarčius, manau tapdamas rezultatyviausiu pirmenybių vartininku. Iš 22 mūsų pelnytų įvarčių 6 pelnė Rionkė, kaip jauniausiam ir mažiausiai patyrusiam komandos žaidėjui tai fantastiškas rezultatas ir nusipelnantis didžiausių pagyrų. (Tikiuosi nosis per daug neužsiries). Daug juodo darbo perimant kamuolius, atliekant rezultatyvius perdavimus atliko Andrius dar sykį įrodydamas ant kiek jis yra mums svarbus. Kaip visada nei trupučiuko varžovams nenusileido Saška. Manau su tokiu nusiteikimu kaip šiandien galėjom įveikti daug ką. Nežiūrint to, kad abi pergalės neatnešė norimo rezultato šiandien galiu drąsiai sakyti, kad kaip klubo vadovas didžiuojuosi mūsų komanda. Gal atsilikdami technikoje ir taktikoje neleidom varžovams, nei akimirką atsipalaiduoti ir pagalvoti apie pergalę.

Kas toliau? Ateinantį savaitgalį senjorai vyksta į Uteną, o jaunimas greičiausiai vyks į Zarasus, kur visą balandį vyks tradicinės pirmenybės. Kai tik leis oro sąlygos vyksim į Pandėlį ruoštis vasaros sezonui.