Anykščiuose pralaimėjom

2013 03 11
 Kovo 9 d. Anykščiuose vyko UAFA pirmenybių 3 turo rungtynės. Rokiškio FK žaidė prieš vietos komandą. Varžybos susiklostė nesėkmingai ir faktiškai buvo pralaimėtos per pirmas 5 jų minutes. Anykšėnai taip kibo "į gerklę", kad faktiškai visi jų smūgiai surado kelią į mūsų vartus. Sužaidus pirmas 5 min. rezultatas buvo 4-0 šeimininkų naudai. Po tokio šoko atsigauti buvo tikrai sunku. kėlinio viduryje šiaip taip pavyko išlyginti žaidimą. Didžiulių pastangų dėka iki pertraukos sušvelninome rezultatą iki 2-4. Antrame kėlinyje dar buvo šansas užsikabinti, kaip kamuolys po Edgaro smūgio nepateko į vartus kažkokia mistika. Neužilgo sekė tikslus varžovų atsakas. Iki varžybų pabaigos pavyko tik sušvelninti skirtumą. Vėl pasikartojo senos bėdos blogai sužaista varžybų pradžia, o po to jau sunkus kelias link rezultato išlyginimo. Gerai, kad komandai užteko dvasios nepalūžti ir nesileisti sutriuškinamiems. Galutinis rezultatas 5-3 varžovų naudai.