Rokiškio FK "užgesino" Zarasų Liepsną

2013 03 03

Ką tik pasibaigė UAFA salės futbolo pirmenybių II turo rungtynės Rokiškyje. Rokiškio FK nepaliko vilčių laimėti Zarasų futbolininkams. Svečiai atvyko septyniese, neturėjo teisėjo.

Varžybos prasidėjo sėkmingiau aikštės šeimininkams jau viena iš pirmų atakų pasibaigė Manto Leikos įvarčiu.  Įpusėjus kėliniui svečiams pavyko išlyginti rezultatą. Aštriau ir pavojingiau atakavo Rokiškio žaidėjai, svečiai rėmėsi kontratakomis. Baigiantis kėliniui pasipylė įvarčiai į svečių vartus. Likus žaisti 2 min. ir Rokiškio FK pirmaujant 5-1 svečiai paėmė minutės pertraukėlę. Ji davė rezultatą, nes iki kėlinio pabaigos zarasiškiai pelnė du įvarčius. Taigi mūsų persvara tapo trapi 5-3.

Antrame kėlinyje vyko apylygis žaidimas. Jeigu svečiai būtų pelnę įvartį viskas galėjo pasisukti kitaip. Tačiau iš toli iššovė Mindė. Rezultatui tapus 6-3 varžovai ėmė lūžinėti. Matyt nebe užteko ir fizinių jėgų. Galutinis rezultatas 11-3 Rokiškio FK naudai.