Įvyko UAFA narių susirinkimas

2013 02 17

 Šeštadienį Utenoje įvyko UAFA narių susirinkimas. Svarbiausias darbotvarkės klausimas naujo UAFA prezidento rinkimai. Kadangi buvęs prezidentas A. Krisiūnas atsisakė kandidatuoti tai liko vienas pretendentas Dainius Širvys. Jis yra kaunietis šiuo metu gyvenantis Užpaliuose ir ten turintis savo verslą. Senjorams jis yra gerai pažystamas, nes dvejus pastaruosius metus organizavo įvairias apskrities senjorų varžybas. Dainius buvo išrinktas vienbalsiai.

  Taip pat buvo renkama nauja valdyba. Atsakingu už profesionalų futbolą išrinktas Saulius Gaidys. Artimiausios ateities planuose suburti Utenoje komandą galinčią žaisti LFF I lygoje. Masiniu futbolu rūpinsis dūsetiškis Rimas Vaitukaitis, kurio mergaičių ir merginų komandos tampa respublikinių varžybų nugalėtojomis. Už senjorų futbolą bus atsakingas anykštėnas treneris Juozas Šiaučiulis. Daugiausiai diskusijų kilo dėl teisėjų komiteto, nes jam vadovauti pretendavo du kandidatai kupiškėnas G. Uldukis ir  uteniškis S. Juodka. Po balsavimo išrinktas Stasys Juodka, bet kaip pasakė susirinkimo dalyviai turintis padaryti rimtas išvadas ir neakivaizdžiai jau turintis "geltoną" kortelę. Atsakingojo UAFA sekretoriaus pareigos pasiūlytos Rokiškio FK vadovui E. Gaigalui, tačiau sprendimas bus priimtas balandžio 5 d. valdybos posėdyje.

 Informacija dėl apskrities salės pirmenybių. Dalyvaus 7 arba 8 komandos. Bus žaidžiama vienu ratu šeštadieniais ir sekmadieniais. Namų ir išvykos varžybos bus nustatytos burtų keliu. Keturios geriausios komandos pateks į finalus. Varžybas planuojama baigti iki balandžio 5 d. Varžyboms teisėjaus vietiniai teisėjai, kaip ir praėjusiais metais, todėl varžybų startinio mokesčio nebus.

 Susirinkime dalyvavo LFF prezidentas J. Kvedaras

Po susirinkimo trumpai užsukome į utenio stadioną kurį planuojama atidaryti š. m. rugsėjį.

20130216209.jpg

20130216208.jpg