Rokiškio FK pergalingai užbaigė 2012 m. didžiojo futbolo sezoną

2012 09 30

Baigėsi dar vienas didžiojo futbolo sezonas. Rokiškio FK pakartojo geriausią savo pasiekimą kaip ir 2010 m. taip ir šį sykį iškovota 4 vieta UAFA pirmenybėse. Tačiau didelio džiaugsmo dėl to nėra. Prieš sezoną kėlėme aukštesnius tikslus, deja ir vėl nepasisekė. Po gegužės mėn. pralaimėtų namie rungtynių su Auto 1 Logistics komanda rezultatu 1- 4 Gasas pasakė, kad antrame rate iškovosim 13 taškų. Tuo metu tai atrodė utopija, kada per 5 varžybas pasisekė iškovoti 11 taškų tai jau neatrodo utopija. Iki prizinės vietos pritrūko 3-4 taškų. Juos ko gero turėjom atimti iš kupiškėnų, tačiau abi varžybos pasibaigė kovingomis lygiosiomis. Privalėjom namie nugalėti Auto1 Logistics, bet pasisekė iškovoti tik lygiąsias. Tikėtis, kad kažkas kitas tau padės laimėti tikrai neverta.

Prieš vakarykštes varžybas su čempionais Visagino futbolininkais vyravo atsipalaidavimo nuotaikos. Varžybos nieko nereiškė nei mums, nei jiems, nebent prestižą ir gerą nuotaiką. Jie atsivežė tik 11 žaidėjų iš jų vieną net be aprangos. Mūsų sudėtis irgi ne ką geresnė 13 žaidėjų. Nebuvo 3 aikštės vidurio žaidėjų Gedvės, Gaso ir Andriaus. Juos pavaduoti teko Aurimui ir Dariui. Mariui priekyje talkino Giedrius arba atvirkščiai. Visi kiti savo vietose.

Tik prasidėjus varžyboms svečiai metėsi į priekį norėdami iš karto parodyti kas čia tikrasis šeimininkas. Jau vienos iš pirmųjų atakų metu jie vos nepelnė įvarčio. Kėlinio pradžia priklausė varžovams. Ko nepadarė visaginiečiai patys tai mes nutarėme jiems padėti. Dainius atmetė kamuolį Kalombai, Kalomba Dainiui rezultate kamuolys atsidūrė pas "treninguotą" visaginietį, o jo smūgis į mūsų vartus buvo tikslus. Ir vėl tenka pralaiminėti, ir vėl atsivežėm įvartį į savus vartus. Svečių spaudimas nemažėjo jie atakavo tai iš kairės, tai iš dešinės. Kėlinio viduryje Darius "įjungė" patirtį ir ėmė slopinti varžybų tempą ginčydamasis tai su varžovais, tai su teisėjais. Pradėjo rastis ir mums progų. Giedriaus smūgis kaire koja pralėkė visai šalia skersinio. Marius pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet varžovas nutraukė jo reidą. Iki kėlinio pabaigos likus keletui minučių Mariaus reidą varžovų baudos aikštelėje nutraukė varžovas. Teisėjas iš karto skyrė 11 m. baudinį. Dainiaus smūgis nuo 11 m. žymės tikslus. po pirmo kėlinio 1-1.

Antro kėlinio pradžioje Giedrius su kovojo puolime ir apibėgęs varžovų vartininką įrideno kamuolį į tuščius vartus. Prasidėjo žaidimas be vartų atakavo tai vieni tai kiti. Vis gi varžovams pavyko išlyginti rezultatą. Klastingas smūgis iš maždaug 20 m. Kalombą užtiko nepasiruošusį. Kamuolys atsimušė nuo virpsto ir atsidūrė mūsų vartuose. Ir vėl lygu 2-2. Varžovai kaip ir mes siekė laimėti, bet jų jėgos išseko. Perdavimai tapo netikslūs atsirado spragų gynyboje. Marius ir Giedrius reguliariai išbėginėjo ir "pasimatymus" su varžovų vartininku. Vienas iš jų baigėsi sėkmingai. Po Giedriaus smūgio kamuolys atsidūrė varžovų vartuose. Iki varžybų pabaigos liko apie 15 min. Rezultatas taip ir nepasikeitė nors progų turėjo ir vieni ir kiti.

Po varžybų Visagino komandai buvo įteikti nugalėtojų medaliai ir taurė. Mes džiaugiamės pirmąja pergale prieš Visagino komandą per 4 metus.