Atsirevanšuoti Utenos Auto 1 Logistics komandai nepavyko

2012 09 03

Paskutinę vasaros dieną Rokiškio FK žaidė UAFA pirmenybių rungtynes su svečiais iš Utenos. Šių varžybų šeimininkais buvo Utenos komanda, nes dėl stadiono remonto jie visas varžybas žaidžia išvykoje. Pirmo rato varžybos mums susiklostė nesėkmingai pralaimėta 1-4. Šios varžybos buvo svarbios turnyrinės padėties atžvilgiu nes laimėję galėjom priartėti iki varžovų per 1 tašką. Pralaimėjimo atvėju uteniškiai tampa nebepavėjami.

Kiek netikėtai prieš varžybas aplankė gera žinia iš užsienių sugryžo Giedrius. Uteniškiai šioms varžyboms surinko bene kovinę sudėtį. Taigi laukė įdomi dvikova.

Varžybas sėkmingiau pradėjo varžovai. Sužaidus apie 5 min. jų puolėjui pavyko neįtikėtinas smūgis po kurio kamuolys įlėkė Kalombai "už kalnieriaus". Mūsų žaidimas kurį laiką buvo išsiderinęs tik įpusėjus pirmam kėliniui pavyko primti iniciatyvą ir sukurti 3 pavojingus momentus. Pirmu atvėju tolimas Mantuko smūgis praskriejo šalia vartų. Antrą sykį Gidriui išbėgus prieš varžovų vartininką pritrūko žaidybinės praktikos, kad išlyginti rezultatą. Bene pavojingiausią progą turėjo Gasas jo smūgį iš maždaug 20 m. su galva atrėmė varžovų gynėjas stovėjęs ant vartų linijos. Varžovai irgi nesnaudė, bei stengėsi išnaudoti standartines situacijas. Mūsų mažas stadionas sudarė prielaidas kelti pavojų praktiškai po bet kokio baudos smūgio. Vieną sykį smūgį atrėmė vartų skersinis, kitą sykį gerai sužaidė mūsų vartininkas.

Antrame kėlinyje puolime pradėjo žaisti Aurimas ir tai davė rezultatą. Po aštraus perdavimo į baudos aikštelę jis susidorojo su varžovų vartininku ir išlygino rezultatą. Iki varžybų pabaigos buvo likęs apie pusvalandis, tačiau per jį rezultatas nepasikeitė. Nors progų turėjo tiek Gedvė, tiek tas pats Gasas. Iškovotos lygiosios labiau palankios varžovams juos pasivyti jau misija sunkiai įmanoma. Apibendrinant galima pasakyti, kad mes buvom verti pergalės, o varžovai nusipelnė nepralaimėti.