"Vienybė" susigrąžino stipriausios komandos vardą

2012 09 03

Po vienerių metų pertraukos "Vienybė" susigrąžino stipriausios rajono komandos vardą. Futbolo turnyre skirtame Rokiškio futbolo 70 metų jubiliejui paminėti jie per 6 rungtynes nepatyrė, nei vieno pralaimėjimo ir tapo jo nugalėtojais.

Rugpjūčio 30 d. vakarą įvykusiose finalinėse varžybose dėl nugalėtojų taurės jiems pavyko palaužti "Senjorų" pasipriešinimą rezultatu 3-1. Trečią vietą be didesnių problemų iškovojo Suaugusių ir jaunimo mokymo centro komanda. Ketvirti liko Juodupės futbolininkai.

Per 8 metus Rokiškio FK organizavo arba prisidėjo organizuojant daugumą suaugusių futbolo turnyrų mūsų rajone. Komandų dalyvių skaičius išaugo nuo 4-5 iki 8. Mūsų klubo dėka suaugusių futbolas rajone buvo atgaivintas. Mūsų misija kaip ir įvykdyta. Praėjęs futbolo turnyras šios sporto šakos populiarinimui davė mažai naudos. Klubas ateityje tokių turnyrų organizuoti neplanuoja. Didesnį dėmesį skirsim vaikų ir jaunimo futbolui, bei organizuosim kviestinius futbolo turnyrus.