Mūsų varžovai apie praėjusias LFF varžybas

2012 06 05

LFF taurė: Pionieriai žengia į sekantį etapą

Nusprendėme sudalyvauti LFF taurėje. Tikslas lyg buvo ir sudalyvauti ne tik mėgėjų futbole, bet ir įrašyti savo komandos pavadinimą ir į LFF metraščius. Burtai lėmė sukovoti su aukštesnės, pagal LFF skirstymą, Utenos Apskrities III lygos komanda - FK Rokiškis. Žaidėme Bukiškėse, atidirbome ir laimėjome 3:2.

Rungtynės pagal LFF standartus mums vistiek naujos. Galimi 5 keitimai. 3 teisėjus turėjome vos kartą per pereinamąsias varybas į C divizioną. Varžovas stiprus ir diktavo žaidima mūsų aikštėje, tačiau mes įmušėme vienu įvarčių daugiau. Jeigu pirmame kėlinyje dar žaidimas ir kamuolio kontrolė buvo dar galima sakyti apyligis, tai antrame nors mums stigo jėgų, susikaupimo, bet stropiai gynėmes, kontratakavome ir iškovojom pergalę. Pirmam kėlinyje įmušėm 2 greitus įvarčius (abu Žyga): vieną iš 11m. po rokiškėno baudos, antrą - po tolimo Sašos perdavimo Žygai. Antrame kėlinyje jau teisėjas skiria 11m į mūsų vartus - žaidimas ranka. Varžovai realizuoja ir blogiausia, kad po minutės lygina rezultatą po grubios klaidos gynyboje. 2:2. Mus trūksta šaltakraujiškumo, varžovai pajuto įvarčio skonį, tačiau Žyga kontratakoje pergudrauja varožovus ir pelno savo "hatricką" 3:2. Likusią dalį daugiausiai ginamės, kovojam dėl kiekvieno kamuolio, varovai turi neblogų progų, bet gynybos grandis ir vartininkas žaidžia užtikrintai. Švilpukas ir mes džiūgaujam, kad pirmas FK Pionieriai įrašas LFF metraščiuose bus pergalė :)

Nors mums kolkas ir nelabai sekasi SFL A2 divizione, tačiau ši pergalė LFF taurėjė tikimės mus užves tolimesnėms kovoms. Juodas darbas ir užsivedimas buvo pergalės kalvis prie Rokiškio komandą.

Ačiū varžovams už gerą kovą. Ačiū sirgaliams, kad tikėjote. Ačiū komandai, kad atidirbote.