Rokiškio FK senjorai Užpaliuose iškovojo II vietą

2012 06 03

Praėjusį šeštadienį Utenos rajono Užpalių miestelyje vyko futbolo varžybos. Į dirbtinės dangos aikštelę susirinko vaikai su tėvais, o mokyklos stadione kovėsi senjorų komandos.

Rokiškio senjorai pateko į vieną grupę su abiem Utenos komandoms, bei Kupiškio "Narjanta". Pirmose rungtynėse susikovėm su kupiškėnais. Permainingos ir atkalios varžybos pasibaigė lygiosiomis 0-0. Antroje dvikovoje mūsų laukė Utenos senjorai. Jie pirmose varžybose patyrė pralaimėjimą nuo FK 2003 senjorų. Varžybų pirmame kėlinuke įvarčių pelnyta nebuvo. Antrame kėlinyje uteniškiai pradėjo eiti va bank. Vienos jų atakos metu kamuolys atsimušė į mūsų vartų virpstą. Šį sykį sėkmė buvo mūsų pusėje, nes jau sekančios atakos metu pelnėm pirmą įvartį. Varžyboms artėjant į pabaigą buvo pelnytas ir antras įvartis. Paskutinėje dvikovoje laukė FK 2003 kurie prieš tai nušlavė Kupiškį. Mums buvo būtina pergalė, bet matyt niekas nebūtų supykęs ir pelnyta antrąja vieta grupėje. Varžybas aktyviau pradėjo uteniškiai, sužaidus maždaug 5 min. į mūsų vartus krito įvartis po preciziškai tikslaus varžovo smūgio į Kalombos vartų kamputį. Šis įvartis tarsi pažadino mūsų komandą ir dar nepasibaigus kėliniui Saulėnas po Meistro perdavimo pelnė išlyginamąjį įvartį. Antrame kėlinyje sužaidus apie 4 min. Giedriui pavyko preciziška ataka. Ant užsimojimo jis paguldė gynėją, ant dar vieno vartininką, ant trečio dar vieną gynėją ir ketvirtu prisilietimu pelnė įvartį. Fantastika. Likusias penkias minutes visa komanda sustojom į vartus. Po vieno varžovų išmesto auto Gedvė išmušė kamuolį galva į užribį, tačiau teisėjas sušvilpė mūsiškiui ranką. Kadangi veiksmas vyko mūsų baudos aikštelėje buvo paskirtas 9 m. baudinys, tačiau su žiūrovų pagalba pavyko teisėją perkalbėti, kad jokios rankos nebuvo. Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė, taigi grupėje užėmėm pirmą vietą ir laukėm savo varžovo finale.

Kitoje grupėje žiauriai nepasisekė Visagino senjorams jie iškovojo tris lygiąsias ir grupėje užėmė trečią vietą. Dėl pirmos vietos kovojo Zarasai ir Kruonis dėl geresnio įvarčių santykio pirmą vietą užėmė Kruonis. Varžybose dėl 3 vietos prireikė baudinių juos sekmingiau mušė zarasiškiai ir nugalėjo FK 2003 senjorus. Finalas mums susiklostė nesėkmingai nepelnę savų įvarčių prasileidom dvi Kruonio senjorų kontratakas ir likome antroje vietoje.

Paraleliai vyko futnetbolo varžybos.  Tai mini tinklinis vienas prieš vieną su mažu kamuoliu kur jį galima mušti tik kojomis arba galva. Finale mūsiškiai nugalėjo tą patį Kruonį ir užėmė pirmą vietą