Pusfinalio rezultatai

2009 09 19

Trečiadienio vakarą paaiškėjo antras pusfinalio dalyvis. Rokiškio "Senjorai atkaklioje dvikovoje 4-3 nugalėjo juodupės atstovus.

Rusėjo 17 d. pirmame pusfinalyje susitiko Rokiškio "Senjorų" ir Rokiškio "Mėgėjų" komandos. Varžybos pasižymėjo atkaklia ir bekompromisine kova. Nors Senjorų gretose negalėjo žaisti lyderiai V. Mikalauskas ir V. Kazlauskas likę komandos nariai kovojo iš visų jėgų. Nors iniciatyva visą laiką priklausė Mėgėjams pavojingais išpuoliais grąsino ir Senjorai. Pirmame kėlinyje Mėgėjams pavyko surengti greitą kontrataką kurios metu pasižymėjo D. Silickas. Antrame kėlinyje po kampinio įvartį pelnė S. Limontas. besibaigiant varžyboms savo firminį įvartį pelnė Senjorų žaidėjas Meistras. Stovėdamas nugara į vartus jis pergudravo Mėgėjų vartininką V. Karpovą. Pasiekti dar vieną įvartį senjorams pritrūko ir laiko ir jėgų.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 09 17 18 val. Rokiškis

Rokiškio "Senjorai" - Rokiškio "Mėgėjai" 1-2

Įvarčiai: 20 min. D. Silickas, 45 min. S. Limontas abu mėgėjai

55 min. R. Vilkickis "Senjorai"

Įspėjimai: 25 min. g. Bulaš "Senjorai"

Žiūrovų sk.30

Teisėjas: G. Fitingov

Penktadienio vakare susitiko antro pusfinalio dalyviai Rokiškio "Krauneda" ir Rokiškio "Vienybė". Pirmame kėlinyje vyko apyligė kova, labai daug pavojingų momentų sukurta nebuvo. Visgi kėlinio pabaigoje M. Leikai pavyko nuginkluoti Kraunedos vartininką. Antrame kėlinyje Krauneda perimė iniciatyvą ir spaudė varžovus. Vienos atakos metu Kraunedos žaidėjas įsiveržė vienas prieš varžovų vartus, bet įvarčio pelnyti nesugebėjo. Po kelių akimirkų įvartis krito į kraunedos vartus vėl pasižymėjo M. Leika. Lkusią varžybų dalį atakavo Krauneda, o įvarčius mušė vienybė. Pasižymėjo E. Geidanas ir E. Malcius. Kraunedos žaidėjui D. Baranauskui nepavyko pelnyti įvarčio ir iš 9 metrų baudinio. Rungtynės pasibaigė 4-0 Vienybės naudai.

2009 09 18 18.00 rokiškis

Rokiškio "Vienybė" - Rokiškio "Krauneda" 4-0

Įvarčiai; 21 min. ir 37 min. M. Leika, 45 min. E. Geidanas, 55 min. E. Malcius visi Vienybė

Įspėjimai: 20 min. A. Ruželė "Krauneda'