Repeticija pavyko

2012 05 02

Kaip ir praėjusiais metais taip ir šiemet prieš didžiojo futbolo sezoną sužaidėme draugiškas varžybas su Kupiškio "Narjanta". Šių metų dvikovai buvo pasirinktas Kupiškio miesto stadionas. Paprastai ypač gera kupiškėnų stadiono vėja šį sykį mus pasitiko dar visai neparuošta vasaros futbolui, bet netgi tokia ji gerokai lenkia mūsų stadioną. Draugiškos varžybos su šeimininkais mums tapo tam tikra avantiūra, nes šiemet ant žolės dar iš esmės neteko žaisti.

Starto sudėtis: Guma ant vartų, Egidijus (naujas žaidėjas iš Atomo, nors ne sykį matytas įvairiose varžybose PAF -e) ir Liudas gynybos kraštuose, Dainius su Gedve viduryje. Saugų liniją sudarė nuo praėjusių metų pabaigos žaidęs ketvertas Alikas, Karolis, Gasas ir Aurimas. Puolime varžybas pradėjo Justas ir Algis. Ant pakeitimo Viktoras, Meistras, Mindė.

Pirmo kėlinio pradžioje aktyviau žaidė šeimininkai jie pavojingiau atakavo mūsų vartus. Nuo kėlinio vidurio įsidrasino ir mūsiškiai, buvo epizodas kai šeiminkai niekaip negalėjo išeiti iš savo aikštės pusės. Atrodė bręsta įvartis, tačiau niekaip nesugebėjome tiksliai užbaigti atakų. Ypač pavojingas buvo Aurimo šūvis iš maždaug 18 metrų kamuolys pralėkė šalia devyniukės. kai atrodė, kad kėlinys taip ir pasibaigs Alikui pavyko prasiveržti dešniuoju kraštu ir skersuoti kamuolį į vartus. Šeimininkų vartininkas kamuolio tiksliai nesugavo šis praslydo atsimušė į virbstą, o čia jo laukė Algis. Po pirmo kėlinio 1-0 mūsų naudai.

Antro kėlinio pradžia vėl priklausė mums. Po keletos nesėkmingų atakų viena pavyko. Ypač aktyviai žaidę Gasas ir Justas sužaidė sienelę varžovų baudos aikštelėje ir po Justo smūgio kamuolys atsidūrė varžovų vartuose.

Žaidimui kiek aprimus į mūsų vartus buvo skirtas 11 m. baudinys. Kaip visada kilo diskusijos buvo jis ar ne. Daugumai tame tarpe ir man pasirodė, kad buvo. Šeimininkų Brazilui teko mušti du sykius. Iš dviejų tikslių smūgių užskaitytas tik antrasis. Guma jį kažin kodėl užrašė Kalambinai. Įvartis pažadino šeimininkus, tačiau meistriškas Gaso įvartis vėl atstatė saugų mūsų pranašumą. Iki varžybų pabaigos rezultatas nepasikeitė 3-1 Rokiškio Fk naudai.

Varžybas galima vertinti pozityviai, nors neturėjome tikslo būtinai laimėti. Neblogai į varžybas įsijungė atsarginiai žaidėjai. Pagrindiniai trūkumai ištvermė ir perdavimų tikslumas.

Malonu, kad varžybas stebėjo du sirgaliai iš Rokiškio Bronius ir Vaidas.