Paaiškėjo ketvirtfinalių poros

2009 09 10

Liko sužaisti paskutines grupės rungtynes tarp Vienybės ir Mėgėjų komandų. Šių ekipų dvikovoje rytoj paaiškės kas taps grupės nugalėtojais, nes abi komandos jau užsitikrino vietas pusfinalyje.

Pirmadienį  Sporto centro stadione jėgas išmėgino senjorų ir Kavoliškio komandos. Senjorai dar nebuvo iškovoję pergalės jiems grėsė 6 vieta. Varžybas aktyviau pradėjo Senjorai jau 5 min. daugiausia dėl neužtikrinto kavoliškio vartininko žaidimo jie pirmavo rezultatau 2-0.  Vėliau žaidimas išsilygino ir kavoliškis sukūrė ne vieną progą pelnyti įvartį, tačiau pavyko įmušti tik vieną įvartį. varžybos pasibaigė senjorų pergale 2-1.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 09 07 18.00 val.Rokiškis

Rokiškio "Senjorai" - Kavoliškis 2-1

Įvarčiai: 3 min. V. Kazlauskas, 5 min. G. Bulaš abu "Senjorai" 25 min. M. Šakalys Kavoliškis

Žiūrovų sk. 30

teisėjas G. Fitingov

Tą patį vakarą Juodupėje susitiko šeimininkų ir "Kraunedos" Komandos. Abiems komandoms reikėjo taškų todėl atakos sekė viena kitą, bet trūko tikslumo baigiamiesiems smūgiams. kėlinio pabaigoje po kampinio pavyko pasižymėti "Kraunedos' atstovui Seibučiui. kai atrodė jog kėlinys taip ir pasibaigs analogiškoje situacijoje įvartį pelnė Juodupės žaidėjai. Antrame kęlinyje daugiau atakavo "Krauneda" bet jiems fatališkai nesisekė. Tuo tarpu Juodupė savo šansus išnaudojo ir pelnė 2 įvarčius pasiekė pergalę. Rzultatas galėjo būti didesnis juodupei nepavyko realizuoti 9 m.baudinio.

2009 09 07 Juodupė 18.30 val.

Juodupė - Rokiškio  "Krauneda" 3-1

įvarčiai; 25 min. seibutis "Krauneda, 29 min. D Zanovič, 39 min. ir 45 min. Gargažinas abu Juodupė

Žiūrovų sk. 20

teisėjas E. Gaigalas

Trečiadienį Rokiškyje susitiko Mėgėjų ir Kavoliškio komandos. Nors Mėgėjų komandoje trūko net 4 žaidėjų jiems pavyko iškovoti užtikrintą pergalę rezultatu 5-2.

2009 09 09 18.00 val. Rokiškis

Rokiškio "Mėgėjai" - Kavoliškis 5-2

Įvarčiai: 10 min. K. Gavėnas, 20 min. 25 min. 46 min. G. Sirvydis, 41 min. E. Gaigalas visi "Mėgėjai"

28 min. m. Šakalys, 44 min. V. Grigorjevas abu Kavoliškis

Žiūrovų sk. 40

teisėjas E. Ščiuplys

Ketvirtadienį susitiko Juodupės ir Senjorų komandos. varžybos baigėsi be įvarčių 0-0.