Rokiškio FK sukomplikavo savo padėtį

2012 02 25

Šiandien Rokiškio FK žaidė priešpaskutines UAFA pirmenybių grupės varžybas. Dėja jos susiklostė nesėkmingai. Po įtemptos ir nervingos kovos nusileista Kupiškio FC Narjanta komandai rezultatu 3-5.

Šias varžybas buvo būtina laimėti siekiant 2 vietos grupėje. Sudėtį šioms varžyboms turėjom beveik optimalią. Visi geriausi komandos žaidėjai su Guminiu vartuose susirinko į šias varžybas. Varžovai tuo tarpu neturėjo pagrindinio vartininko. Varžybos prasidėjo mūsų atakomis, bet per didelis noras pelnyti įvartį neleido užbaigti atakų tiksliais smūgiais. Visgi kėlinio viduryje po baudos smūgio Gedvei pavyko iššauti taikliai po baudos smūgio. Mes pirmavome neilgai po Elvio klaidos gynyboje varžovų žaidėjas iššoko vienas prieš Guminį ir jo smūgis buvo neatremiamas. Baigiantis kėliniui varžovams pavyko įsiveržti į priekį. Iš nulinio kampo spirtas kamuolys rado tarpą tarp mūsų vartininko kojų.

Po pertraukos laukė dar vienas šokas nes varžovai pelnė trečią ir ketvirtą įvarčius. Atmosfera aikštėje kaito už nesportinį elgesį geltona kortele nubaudžiamas Saška. Justui pavyksta įsūdyti vieną įvartį, tačiau varžovai vėl greit atstato saugų 3 įvarčių pranašumą. Paskutinės 5 minutės labiau priminė rankinį negu futbolą, nes prasidėjo dažni susistumdymai aikštelėje, o vieno epizodo metu vos nekilo muštynės. Neteisinu mūsų žaidėjų, bet ir varžovai ne šventieji. Baigiantis varžyboms Gedvei pavyko tik sušvelninti rezultatą. Taigi eilinį derbį laimėjo kupiškėnai.

Mums liko varžybos su Anykščiais kurie jau užsitikrino vietą pusfinalyje. Auto1 sužaidus lygiosiomis su anykštėnais mums ne tik būtina pergalė, bet ir reikalinga, kad dvikova tarp Utenos ir Kupiškio komandų pasibaigtų lygiosiomis. Taigi užduotis daugiau negu sudėtinga, bet patys prisivirėm problemų patys turim jas ir likviduoti.