Lygioje dvikovoje patirtas pralaimėjimas

2012 02 04

Prieš keletą valandų Anykščių A. Baranausko mokyklos sporto salėje pasibaigė UAFA 3 rato rungtynės tarp šeimininkų ir Rokiškio FK komandų. Varžybas po atkaklios kovos rezultatu 6-5 laimėjo FSK Anykščiai komanda.

Į šias varžybas susirinko mūsų jaunatviška komanda iš vyresnių žaidė tiktai Liudas. Varžybas pradėjome kaip apsnūdę, o gal sušalę juk lauke minus 20. Nors iniciatyva priklausė šeimininkams pirmus du įvarčius pelnėme mes. Varžovams niekaip nesisekant pralaužti mūsų vartų gynybos gavom 6 metrų baudinį už abejotiną žaidimą ranka. Varžovai atsigavo ir įvarčiai pasipylė į mūsų vartus. Po kelių akimirkų šeiminkai jau priekyje 3-2. Skubiai paimta minutės pertraukėlė šiek tiek leido nusiraminti ir pirmą kėlinį pabaigėme 3-3.

Antrame kėlinyje ir toliau vyko lygi kova rezultatas kurį laiką buvo lygus 4-4. Po sėkmingos mūsų atakos įsiveržėme į priekį 5-4. Varžovams vėl truputėlį padėjo vietinis teisėjas skirdamas dar vieną 6 metrų baudinį. Rezultatas tapo 5-5. Po nesusipratimo mūsų baudos aikštelėje varžovai įsiveržė į priekį 6-5. Paskutines 3 minutes ėjome "va bank", bet šeimininkai sugebėjo apginti savo tvirtovę. Iš šeimininkų mums daugiausiai rupesčių kėlė Marius. Tiesa pasakius iš jų tikėjomės galingesnio žaidimo.

Mūsų įvarčius pelnė; Ernė, Edgaras, Justas ir Mantas -2.

Sekantis turas po dviejų savaičių žaisim Utenoje.