Varžybos Juodupėje

2009 09 02

Parašė Administrator
Šeštadienis, 29 Rugpjūtis 2009 16:39

Nuvykusius į Juodupę gana anksti mus pasitiko visiškai tuščias stadionas. Pradėjo kauptis mintys jog galbūt vietiniai nežinojo jog šiandien jie rungtyniauja prieš mus. Tačiau likus iki 17 valandos 15 minučiu po truputį labai negausiai pradėjo rinktis varžovų komanda. Sirgalių gausiai palaikoma komanda į šias varžybas pritrauke maždaug tik 10-15 žiūrovų. Varžybų pirmas kėlinys buvo tarsi košmaras

... Nieko nuveikti priekyje nesugebėjome. Efka turėjo vieną progą ,tačiau ja nepasinaudojo ... Leika šaudė iš toli netaikliai ,o tuo tarpu varžovai iš niekur per pirmąjį kėlinį įmušė 2 įvarčius be atsako. Antrąjį tiesa ,teisėjo padovanotą.

Antrajame kėlinyje po kapitono E.Matiuko žodžių komanda pradėjo labai aktyviai ko pasekoje A.Kublickas gražiu smūgiu nuo virpsto pelnė įvartį. 1:2 jau ne taip baisu. Po pirmo įvarčio vėl tarsi sustojome ... Toliau apie 5min abi komandos tiesiog spardė kamuolį iš vieno galo į kitą kol pagaliau pavyko Leikai uždaryti skersuotą kamuolį prie kairiojo virpsto ir jau 2:2. Bet ir vėl tas nelemtas Giga kaip ir KKSC taurėje įmušė nesamoningą įvartį po kampinio ir vėl Juodupė priekyje 2:3. O tada aikštėje pasirodė Žeronas...  Aiškei matosi ,kad Ignas dabar labai geros formos ir po šių rungtynių nusipelnys vietos pirmajame septintuke. Ignas sugebėjo įmušti išlyginamąjį įvartį patampes dar man nervus kai jį stabdė ir delsė iki smūgio. Po to likus iki varžybų pabaigos apie 6min Mantas Leika baudos smūgiu įmušė ir ketvirtąjį įvartį jau 4:3 priekyje. Juodupė dar bandė kažką keisti tačiau neapdairiai vartus palikus jų vartininkui Ignas KAIRE KOJA NUO VIRPSTO įrideno antrąjį savo ir penktą komandos įvartį po kurio iškart nuaidėjo teisėjo švilpukas.

Verta ir reikia pasakyti ,kad teisėjas paskirtas G.Fitingov į varžybas neatvyko , žolė buvo nepjauta ,linijų baudos aikštelės bei galinių nebuvo kaip ir tinkamo kamuolio varžyboms. Bet viskas gerai kas gerai baigiasi. Taigi pergalė 5:3.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA

2009 08 29 17.00 Juodupė

Įvarčiai: 15 min. T. Gargažinas, 26 min. D. Skievalas, 45 min. E. Trukšnys visi Juodupė

34 min. A. Kublickas, 40 min. ir 50 min. M. Leika, 48 min. ir 60  min. I. Žeronas visi "Vienybė"