Prasidėjo 2 -asis LiCS taurės turnyras

2011 12 17

Šiek tiek pasikeitė LiCS taurės formatas. Vietoje planuotų 8 komandų dalyvauja tik 6. Visaginas apie savo neatvykimą pranešė ketvirtadienį. Šeštadienį tapo aišku, kad neatvyks ir Narjanta. Jie gan sėkmingai dalyvavo V. Matuzo taurės turnyre ir prasimušė į pusfinalį. taigi, net 16 val. jie niekaip nesuspėjo atvykti. A grupėje liko trys Rokiškio komandos: Darola, Vienybė, Jaunimas. B grupėje Panevėžio Atomas, Senjorai, Entuziastai.

A grupėje įtemptos buvo dvi rungtynės. Vienybė iš pradžių gan lengvai "dorojo" jaunimą. Tačiau pastarieji varžybų pabaigoje parodė charakterį ir išlygino rezultatą 5-5, tačiau koncentracijos iki varžybų pabaigos pritrūko. Faktiškai paskutinės atakos metu Vienybė išplėšė pergalę 6-5. Varžybos dėl grupės nugalėtojų vardo vyko tarp Darolos ir Vienybės komandų. Iš pradžių Darola atsiliko 0-2, tačiau vėliau sugebėjo perimti iniciatyvą ir išlygino rezultatą, bei įsiveržė į priekį. Vienybė bandė gelbėtis ir sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau paskutinei atakai jėgų neužteko. Kodėl nebuvo paimta minutės pertraukėlė ir kodėl vartininkas nebuvo pakeistas aikštės žaidėju lieka neaišku? Jau baigiantis rungtynių laikui Darola įtvirtino pranašumą 5-3.

B grupėje įtemptas mačas gavosi vienas, nes Entuziastai nesugebėjo tinkamai pasipriešinti, nei Atomui, nei Senjorams. Pirmos grupės nugalėtojas sprendėsi Atomo ir Senjorų dvikovoje. Po pirmo kėlinio Atomas užtikrintai pirmavo 4-1 ir atrodė, kad mačo laimėtojas aiškus. Tačiau antrame kėlinyje senjorai sugebėjo perlaužti susitikimo eigą. Iš pradžių jiems pavyko išlyginti rezultatą, o likus žaisti apie 4 min. ir persverti jį savo naudai. Atomas ėjo "va bank". Pakeitė vartininką aikštės žaidėju ir užspaudė Senjorus jų aikštės pusėje. Po Dainiaus smūgio kamuolys atsimušė į skersinį ir atsimušė šalia vartų linijos. Atomas rengė vieną po kitos pavojingą ataką, tačiau Senjorai sugebėjo atsilaikyti ir sensacingai pateko į varžybų finalą. Verta pažymėti, kad už senjorus žaidė du buvę Atomiečiai Andrius ir Agnius daugiausia jų pastangų dėka ir buvo pasiekta ši Senjorų pergalė.