Visos mūsų 2011 m. sezono rungtynės

2011 10 23

2011 m. Rokiškio FK sužaidė 19 didžiojo futbolo rungtynių.

14 UAFA pirmenybėse, 3 LFF taurėje ir 2 draugiškas. Pasiektos 6 pergalės, 5 lygiosios ir 8 pralaimėjimai. Įvarčiai 27 įmušti ir 27 praleisti. Didžiausia pergalė 5-0 LFF taurėje prieš Vilniaus Peruno. Skaudžiausias pralaimėjimas 2-5 namuose su Utenos FK Auto 1 Logistics. Dvi pergales iškovojom pralaiminėdami su FK 2003 ir su FC Narjanta, du sykius pirmaudami leidom varžovams laimėti su FK Šilute ir FK Auto 1 Logistics. Paskutinėmis minutėmis išleidom pergalę iš rankų varžybose Utenoje su FK Auto 1 Logistics, paskutinėmis minutėmis išplėšėm lygiąsias varžybose su Švenčionių FK Kūna. Per 1 kėlinį pelnėm 8 įvarčius, 16 pelnėm antrame kėlinyje. Smūgiavom du 11 m. baudinius vieną Dainius įmušė į FSK Anykščiai vartus ir vieno neįmušė į FK 2003 vartus.

Mūsų įvarčius pelnė:

Giedrius - 4                      Karolis - 1

Agnius - 4                       Malyšas - 1

Dainius - 3                      Marius Š. - 1

Gasas - 3                       Justas - 1

Gedvė - 2                       Mindė - 1

Marius Valančiūnas - 2       Alikas - 1         Varžybose su Ignalinos Drūtūnais mums įskaityta tech. pergalė 3-0

Mūsų įmuštų įvarčių vidurkis per varžybas - 1,42

Per sezoną mūsų vartus gynė 4 vartininkai. Tomas praleido - 16, Kalomba -10, Gasas - 1, Guminis nepraleido nei vieno, bet ir žaidė tik 1 varžybas. Iš dviejų 11 m. baudinių į mūsų vartus vieną baudinį Kalomba ištraukė su Vilniaus FK Rytu, vieną Gasas praleido su FSK Anykščiais.

Mūsų praleistų įvarčių vidurkis - 1,42 per varžybas.

Šį sezoną mūsų komandoje debiutavo: Giedrius, Aurimas, Justas, Mantas Ličkus.