Baltaragio malūnas

2011 10 02

Rokiškio fk užbaigė 2011 m. UAFA sezoną. Rimtesnius apibendrinimus darysim vėliau, o mūsų paskutinė dvikova gavosi tikra velniava. Antrą sykį šį sezoną nesusirinko sudėtis turėjom tik 13 žmonių, panašiai kaip pirmo rato dvikovoje su Visaginu. Mūsų rungtynės su Kūna gaunasi, nei šiokios, nei tokios. Iš 5 tarpusavio mačų sugebėjom laimėti tik vieną. Atrodo ir pranašumą turim ir kamolį kontroliuojam, bet įmušti niekaip nesiseka. Pirmame kėlinyje turėjom kokias 4-5 šimtaprocentines progas, tačiau įvarčio kaip nėra taip nėra. Tuo tarpu varžovai iš dviejų pusprogių pelno įvartį. Antrame kėlinyje vaizdas nesikeičia mes atakuojam varžovai kontratakuoja. Kada nesiseka įmušti prasideda pykčiai tarpusavyje. Likus žaisti apie 15 min. nosis visai nuleidom. Visa laimė, kad Gedvė nenorėjo pasiduoti ir gal po kokio 3 kampinio iš eilės prie varžovų vartų vis gi jam pavyksta galva nukreipti kamuolį į vartus. 1-1 ir didžiulis palengvėjimas. Gedvei priklausė vakar įmušti, nes dėl futbolo žmogus net nemokamų atostogų išėjo. Sektinas kapitono elgesys.

Žaidimas namuose virto košmaru iš 7 varžybų tik dvi lygiosios ir 5 pralaimėjimai. Prieš tai buvusiose varžybose su Kupiškiu sekėsi kur kas geriau, o čia privažiavo kažkokių vaikų ir negalim nugalėti. Taigi lygiosios, kurios atspindi visą mūsų šių metų sezoną, nei šiokį nei tokį. Galim pasidžiaugti nebent 5 vieta.