Iki sensacijos trūko nedaug

2011 09 03

Varžybų su Šilute LFF taurėje laukiau su nerimu. Labai jau prastai atrodė mūsų reikalai po varžybų su FK 2003. Dėja, bet į varžybas nesusirinko visi žmonės. Matyt jie turėjo svarbesnių reikalų. Ką gi tie kurie atėjo į neilines varžybas manau jomis nenusivylė, nes kovoti su stipresniu priešininku visada įdomiau.

Varžybos po pratęsimo pasibaigė Šilutės pergale 3-1, nors intrigą išsaugojom iki pat pabaigos. Po pirmo kėlinio netgi pirmavom. Svečiai matyt mūsų iki galo neįvertino savų korekcijų įnešė prieš varžybas prasidėjęs lietus jis komandų šansus aplygino. Svečiai nuo pat varžybų pradžios daugiau atakavo ir kūrė progas. Mūsų gynyba žaidė faktiškai be klaidų, o jei kokia pasitaikydavo pavojų likviduodavo Tomas. Po kampinio prie varžovų vartų kilo sąmišis kuriuo pasinaudojo Gasas tiksliai permesdamas kamuolį Dainiui ir šis iš arti galva pelnė mūsų įvartį. Pirmą kėlinį atsilaikėme.

Antrame kėlinyje varžovai dar labiau užspaudė mūsų vartus. Iki varžybų pabaigos likus apie 15 min. FK Šilutei pavyko išlyginti rezultatą. Mūsų visas dėmesys ir toliau buvo sukoncentruotas į gynybą. Mūsų vartų šturmas tęsėsi ir pratęsimo metu. Kada iki jo pabaigos ir mūsų laukiamų baudinių serijos liko 5 minutės FK Šilutei po kampinio ( kokio 20 -imto prie mūsų vartų ) pavyko persverti rezultatą 2-1. Tuo varžybos faktiškai ir baigėsi, nes dauguma mūsiškių vos laikėsi ant kojų. Paskutinės atakos metu svečiai pelnė dar vieną įvartį.

Reziumuojant galima pasakyti, kad gėdos klubui tikrai nepadarėm sužaidėm garbingai su stipriu varžovu. Buvo momentų kai mums tiesiog sekėsi, buvo momentų kai žaidėme gerai.

Didelis Ačiū klubo vadovų vardu mūsų vartininkui Tomui. Bebaimiams gynėjams Dainiui, Mindaugui, Liudui ir Saškai. Nepailstamam saugui Gasui. Komandos kapitonui Gedvei. Mūsų saugams Malyšui, Mantui. Gerai varžybas atidirbusiam Algiui. Puolėjui Agniui, bei po keitimo pasirodžiūsiam aikštėje Edgarui ir aišku Meistriukui.