Draugiškame mače Rokiškio FK nusileido Panevėžio "Atomui"

2011 08 01

 Prieš UAFA II ratą ieškojom varžovo draugiškom varžybom. Iš pradžių preliminariai buvo susitarta su Vilniaus Fakyrų - AD MEN komanda, tačiau vėliau jų planai pasikeitė. Buvo minčių pasikviesti Biržų futbolininkus, tačiau irgi nesėkmingai. Liko variantas su klubo draugais Panevėžio SK "Atomas" komanda, jie sutiko žaisti tik ne liepos 30 d., o 31 d.  Praėjusią savaitę pradėjom treniruotis ir ruoštis šiom varžybom. Susirinkimas į treniruotes buvo nekoks, jaučiasi vasaros nuotaikos plius prisidėjo žiniasklaidoje išeskaluota gegužės 12 d. tragedija. Nors ir sunkiai varžybom sukrapštėm 15 žmonių iš kurių du vartininkai. "Atomas" super gausaus kolektyvo irgi neatsivežė. Kokia mūsų susitikimų istorija? Dar nuo Panvėžio apskrities varžybų laikų ne sykį yra tekę susidurti su šia komanda. Dėja, bet dauguma varžybų tiek lauke, tiek salėje laimėdavo "Atomo" komanda. Turim ir gan skaudų pralaimėjimą 0-4 2008 m. pirmenybėse. Mums buvo pavykę nugalėti jungtinę "Eismo-Atomo" komandą 2007 m. Panevėžyje rezultatu 2-0, tuo mūsų pergalės ir pasibaigė. Įdomu tai, kad anksčiau už "Atomą" žaidęs Andrius, šiose varžybose stojo prieš juos atstovaudamas Tėviškės komandai. Sekmadienio draugiškose varžybose neturėjom keletos pagrindinių žaidėjų. Gedvė dirbo, Giedrius išvyko į užsienį, Saška ilsėjosi. Po traumos sugrįžo Andrius, po metų pertraukos žaidė Edgaras.

 Varžybų pradžioje, kiek netikėtai geriau sekėsi mums, varžovai daug klydo perduodami kamuolį. Į žaidimą labai aktyviai įsitraukė Andrius jam neblogai talkino Malyšas ir kiti. Tik Andriui pasikeitus varžovai perimė aikštės vidurio kontrolę ir pradėjo aktyviai spausti mūsų gynėjus. Į mūsų vartus skriejo tolimi varžovų smūgiai, tačiau netiksliai. Pavojingai po kampinio į mūsų vartus smūgiavo Dainius, tačiau kamuolys pataikė į skersinį. Mūsų "kraštai" dirbo gerai iki neateidavo momentas skersuoti kamuolį į baudos aikštelę. Nei Meistro, nei Karolio perdavimai varžovų vartininkui rimtų grėsmių nekėlė. Įvartį galėjom prasileisti paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis, kada po aštraus Agniaus perdavimo kamuolį iš vartininko aikštelės "išnešė" mūsų gynėjai.

 Po pertraukos "Atomas" dar padidino tempą ir vis labiau pradėjo mus spausti prie savų vartų. Rokiškio veteranų baterijos ėmė sekti, o pasikeisti nebuvo su kuo. Keletą sykių vartus gelbėjo Kalomba, keletą sykių mums nusišypsojo fortūna, tačiau įvartis brendo. Jį tradicine savo maniera pelnė Agnius tiksliai smūgiavęs iš 17-18 metrų atstumo. Iki varžybų pabaigos liko apie 15 min. kitų variantų kaip eiti į priekį ir lyginti rezultatą kaip ir nebebuvo. "Atomas" tuo tarpu išleido iniciatyvą ir bandė kliautis kontr išpuoliais. Mūsų komandai pavyko surengti keletą sėkmingų atakų, vienos iš jų metu Malyšas turėjo mušti įvartį. Problėmų prisidarė "Atomo" gynėjai pargriaudami Karolį prie savų vartų. Neabejotinas 11 m. baudinys. Prie kamuolio stojo Karoliukas. Jo smūgiuotas kamuolys pralėkė virš skersinio. Gaila, nors lygiųjų pagal žaidimą gal ir nebuvom verti, tačiau šansą turėjom. Kodėl kamuolys skriejo virš vartų? Psichologija ir meistriškumas, šio įvarčio reikėjo ne tik komandai, o labiausiai pačiam Karoliui, kad pajausti savo galimybes, nepavyko. Dar bandė gelbėti situaciją Džordžas, bet jo spirtas kamuolys slystelėjo skersiniu ir nulėkė į užribį.

 Varžybos taip ir pasibaigė minimalia svečių pergale 0-1. Trys mūsų geriausi žaidėjai Kalomba, Edgaras, Malyšas. Dar pilna jėga negali žaisti Andrius, bet ir vienam kėliniui jo pagalbos mums žiauriai reikia. Buvo momentų, kai jis kontroliavo situaciją aikštės viduryje. "Seneliai" savo vardo nesugadino. Gerai pirmame kėlinyje vartus gynė Tomas. Jaunimui dar reikia labai temptis. Maloniai nustebino Edgaras po ilgos pertraukos įsitraukęs į žaidimą ir sužaidęs labai patikimai.

 Reziumuojant galima sakyti, kad varžybos pavyko, negavom į vienus vartus kaip pavasarį. Išbandėm naujų žaidėjų, nusižiūrėjom "Atomo" žaidėjus kurie galės pakeisti išėjusius. Jau šį šeštadienį laukia rimtas mūšis su Anykščių komanda.

Varžybų foto.IMG_4546.jpg

 IMG_4549.jpg

IMG_4553.jpg

IMG_4554.jpg

IMG_4566.jpg

IMG_4555.jpg

IMG_4556.jpg

IMG_4557.jpg

IMG_4569.jpg

IMG_4573.jpg

IMG_4574.jpg

IMG_4584.jpg