KKSC taurė atradimai ir praradimai

2011 07 12

 Penktadienį finišavęs 7 KKSC taurės turnyras ypatingų staigmenų neatnešė. Jis praėjo ne ytin sklandžiai, o nesklandumai prasidėjo nuo to, kad turnyre pareiškusi norą dalyvauti "Vienybės" komanda vėliau atsisakė jame dalyvauti. Tai sukėlė rūpesčių tiek organizatoriams, tiek komandoms dalyvėms, nes A ir B grupės buvo sudarytos atsižvelgiant į tai jog "Vienybė" dalyvaus. Atsisakius žaisti vienybei B grupė gavosi objektyviai stipresnė, visa laimė, kad komandų laukė ketvirtfinaliai, kur komandos galėjo pataisyti savo padėtį. "Vienybės" žaidėjai išsibarstė po kitas komandas ir tuo suteikė pastarosioms naujų jėgų.

 Vienas iš tokių turnyrų tikslų naujų talentų paieška. Dėja žaidėjų kuo nors labai nustebinusių nebuvo matyti. Gal kiek patobulėję jaunimo komandų žaidėjai, o kai kurie net susilpnėję lyginant su praėjusiais metais.

 Nei taško turnyre neiškovojo "Merinda". Dauguma jos žaidėjų šiais metais baigia mokyklą, vargu ar šią komandą išvysime ateityje. Gal būt keletas žmonių įsilies į kitas komandas.

 "Senjorai" jau antri metai KKSC taurėje nepelno medalių. Jeigu pavyktų surinkti optimalią sudėtį ir nebūtų traumų jie pasirodytų kur kas geriau. Dabar pasižymėjo tik geltonomis kortelėmis.

 Sparta - antras jaunimo bandymas buvo sėkmingesinis negu pirmas. Žinant, kad jų sportas NR.1 ledo ritulys perspektyvos žvelgiant į ateitį šviesios.

 Kavoliškis - tampa tikru turnyrų nelaimėliu. Gerai startuodamas, užimdamas grupėje 1 vietą ir vėl pralaimi lemiamą dvikovą. Nepadėjo Kavoliškui ir perbėgėliai. Šviesos spindulys nebent M. Veikšys užsirekomendavęs kaip patikimas gynybos ramstis.

 "Entuziastai" pati nedrausmingiausia turnyro komanda. šį sykį jiems nesisekė ir turnyre liko šalia nugalėtojų pakilos.

 Juodupė pagaliau užkopė ant prizininkų pakilos. Beje iš 6 karto. Su kuo ir sveikiname komandą, bei jos lyderį G. Lekandrą. Įdomu tai, kad šiais metais komandoms atsisakius vykti žaisti į Juodupę, o juodupėnai visada garsėjo, kaip namų komanda, pergalės iškovotos žaidžiant sąlyginai išvykoje.

 FK jaunimas gan netikėtai iškovojo antrą vietą. Komanda su tokia sudėtimi atsirado po to kai dalis jaunimo žaidėjų išsilakstė po kitas komandas. Buvo pakviesti legionieriai Agnius ir Dainius, bei "Vienybei" anksčiau atstovavęs Justas. Visgi dvi varžybas su Entuziastais ir su Juodupe jaunimas žaidė savomis jėgomis ir sugebėjo pasiekti teigiamą rezultatą, o finale pritrūko ir jėgų ir meistriškumo.

 "Darola" -  jai jau nuo turnyro pradžios buvo kabinami aukso medaliai. Įdomu tai, kad 2005 m. pirmame KKSC taurės turnyre jau dalyvavo komanda su tokiu pavadinimu. Ją tada subūrė vienas iš brolių - Darius. Tada jie užimė paskutinę vietą turnyre. Dabar atsinaujinusi ir sustiprėjusi "Darola" pelnytai tapo čempionais.

 Apibendrinant galima konstatuoti, kad šis turnyras buvo mažiau įdomus negu ankstesniais metais. Kai kuriose varžybose žaidėjai ir ne tik jie nesugebėjo suvaldyti savo emocijų. Prieš turnyrą visi sutarėm, kad teisėjais pasitikėsim, tačiau realiai nesigavo. Taigi šiandien turnyro perspektyva atrodo gan miglota, per daug nuoskaudų ir emocijų, kaip bus ateityje pagyvensim pamatysim.