Graži pergalė

2011 06 26

Prieš valandą pasibaigė LFF antro etapo rungtynės tarp Rokiškio FK ir Vilniaus FK "Peruno" komandų. Užtikrintą, gražią pergalę iškovojo Rokiškio FK. Rezultatas 5-0 gal ir neatspindi visų įvykių, bent jau pirmame kėlinyje tikrai neatrodė, kad varžovai lengvai pasiduos.

Į šias varžybas surinkom beveik "Svajonių" komandą. Trūko tik Mindės, kuris manau laikinai nutarė nežaisti, Andriaus kuris vis dar gydosi traumą ir Justo neatvykusio dėl kol kas neaiškių priežasčių. Mūsų startinė sudėtis Guminis vartuose, Saška su Liudu gynybos kraštuose. Gynybos viduryje Dainius su Viktoru. Saugai centre Gasas ir Gedvė, dešinėje Giedrius, kairėje Meistriukas. Meistriuko išleidimas buvo grynai klubo vadovo idėja, labai jau užsivedęs pasirodė išvakarėse treniruotėje, manau pasiteisino kėlinį atidirbo visai gerai. Priekyje Mariaus Valančiūno ir Agniaus tandemas.

Varžovai nežinomi dauguma jauni, aukši vyrukai. Stadione jau seniai neteko matyti tiek žiūrovų mūsų mąstais vos ne anšlagas (su vaikais manau buvo apie 100). Noriu visiems padėkoti už palaikymą juk žaidžiam ir dėl savęs ir dėl jūsų. Su ledo rituliu, kol kas konkuruoti sunku, bet su krepšiniu tikrai yra galimybių.

Varžybų pradžioje vyko kova dėl iniciatyvos ir ją gan greitai laimėjome mes. Per pirmą kėlinį varžovai praktiškai nesukūrė pavojingų momentų prie mūsų vartų. Buvo keletas bandymų, bet nelabai sėkmingų. Tuo tarpu mūsų puolėjai ir ypač Giedrius kairiąjame krašte "drąskė" varžovų gynybą. Pirmą įvartį pelnė Agnius po to, kai Marius gerai sukovojo puolime. Pirmame kėlinyje dar sykį pasižymėjo Marius, bet dėl nuošalės jo įvartis nebuvo įskaitytas. Žiūrovai tablo uždėjo skaičius 2-0 nors pirmame kėlinyje įvarčių nebuvo daugiau pelnyt. Gerų progų turėjo tiek tas pats Marius, bei Agnius ir Gedvė.

Antrame kėlinyje vietoj Meistro išėjo Alikas ir mūsų atakos kairiuoju kraštu tapo ne mažiau pavojingos negu dešiniuoju. Sužaidus apie 15 min. antrame kėlinyje į varžovų vartus krito antras įvartis pasižymėjo Marius, pelnydamas darbinį savo įvartį. Vietoj Viktoro išėjo žaisti Karolis. Gedvė atsitraukė į gynybą, Agnius pradėjo žaisti vidurio saugu. Pasak Edmos labai sėkmingai. Dar po kelių akimirkų į varžovų vartus krito trečias įvartis pasižymėjo Gasas. Guminį pakeitė Tomas. Guminis susitenkė galvą vienoje iš dvikovų su varžovu. Komanda žaidė kaip ant sparnų, dar vieną įvartį pelnė Alikas taikliu smūgiu iš artimos distancijos. Pavojingi momentai prie varžovų vartų kilo vienas po kito. Sutriuškinimą baigė Agnius pelnydamas antrą savo įvartį. Dar aikštėje pasirodė Malyšas ir Ernė. Dėl keitimų limito dėja negalėjom išleisti Džoržo ir kito Mariaus.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo užtikrintą mūsų komandos pergalę, bėje istorinę rezultatu 5-0 (dar nebuvom prieš nieką anksčiau laimėję tokiu rezultatu). Šios varžybos priminė praėjusių metų dvikovą su Vilniaus FK Snoro komanda, kada irgi sunkiai įsibėgėjome, bet po to gan užtikrintai laimėjome. Už tokią pergalę noriu padėkoti visai komandai, suteikusiai tikrai daug gerų emocijų.

Dabar liko paskutinės I rato varžybos Švenčionyse su mums gan neparankia FK "Kūna". Į šias varžybas išvykstame liepos 1 d. penktadienį 17 val. nuo Maxima. Prieš tai ketvirtadienį treniruotė. Dėl visų detalių kreiptis į trenerį Edmundą arba Saulėną. Kadangi manęs ateinančią savaitę nebus, išvykstu į Ukrainą stebėti, kaip ši šalis ruošiasi Europos pirmenybėms, noriu palinkėti sekmės rungtyniaujant Švenčionyse.