Ketvirtadienio KKSC varžybų apžvalga

2011 06 17

 Ketvirtadienį toliau tęsėsi KKSC taurės varžybos. Buvo sužaisti du mačai LRK "Sparta" (buv. Sporto centras) - Kavoliškis ir "Darola" - Juodupė.

 Prie jaunųjų ledo ritulininkų prisijungė R. Vasiliauskas iš "Vienybės". Buvo manoma, kad jis užims komandos vartų sargo poziciją, tačiau vakar žaidė puolėju. Pirmose varžybose gan neužtikrintai žaidęs "Spartos" vartininkas šį sykį klaidų beveik nedarė. Apie vakarykštę dvikovą galima pasakyti tiek, kad buvo lygių varžovų kova kurioje turėjo būti užfiksuotos lygiosios. Besibaigiant varžyboms D. Folkus turėjo šimtaprocentinį šansą atnešti pergalę Kavoliškiui, tačiau nepasisekė. Faktiškai sekančios atakos metu R. Vasiliauskas panašioje situacijoje pelnė įvartį, kuris likus žaisti apie 5 min. tapo pergalingu. "Sparta" šiose varžybose labiau išsiskyrė komandiniais veiksmais, Kavoliškis bandė remtis individualias puolėjų veiksmais. V. Grigorjevas per lėtas ir per sunkus. D. Folkus techniškas, bet lėtas, M. Šakaliui trūksta tchninių veiksmų arsenalo. Tai ne priekaištai, o pastabos į kurias norintis tobulėti turėtų atsižvelgti. Per daug gynyboje klydo U. Varnas, bene stabiliausiai ir geriausiai sužaidė M. Veikšys už vakarykštes varžybas jaunuolis nusipelno tik pagyrų. Nelabai aišku kodėl nežaidžia D. Čižiūnas jam greičio ir technikos tikrai netrūksta. Galutinis rezultatas 2-1 Spartos naudai

Įvarčiai: A. Rukšėnas -1, R. Vasiliauskas - 1 abu Sparta

M. Šakalys-1 Kavoliškis

Įspėjimai: R. Vasiliauskas, A. Deksnys abu "Sparta" ( pirmą sykį turnyrų istorijoje teko bausti trenerį).

M. Šakalys - Kavoliškis

 Antrose ketvirtadienio varžybose susitiko "Darola" ir Juodupė. "Darola" surinko beveik visą Rokiškio futbolo "elitą". Čia "Mėgėjų" komandos branduolys su G. Sirvydžiu priešakyje, Rokiškio LRK komandos lyderiai, "Vienybės" žaidėjai. Už "Darolą" išėjo žaisti ir Alikas iš FK jaunimo, kaip pats sakė rekia medalio. Majamis turi savo Le Broną, panašu, kad mes turim savo. Gal ir skausmingai čia kalbu, bet šitaip elgtis negalima. Jeigu turnyre nedalyvautų FK jaunimo komanda tada prašau žaiskit už ką norit. Kol bus mąstoma tik apie save, o ne apie komandą nieko gero nebus. Viena iš klubo spalvų mėlyna, kuri reiškia - ištikimybę. Pagalvoki apie tai.

 Šios varžybos buvo rezultatyviausios šių metų turnyre pelnyti, net 12 įvarčių. Galutinis rezultatas 9-3 "Darolos" naudai. Juodupė dar nesurinko visų žaidėjų. Pasijungus jiems komanda taps kietu riešutėliu.

Įvarčiai: S. Limontas -4, Alikas Samoilovas -2, M. Leika -1, T. Jesinevičius -1, vieną įvartį juodupėnai įsimušė patys.

Juodupės įvarčių autorius paskelbsime vėliau.

Varžybų tvarkaraštyje įvyko pakeitimai atkreipkite dėmesį.