UAFA pirmenybių starte Rokiškio FK iškovojo tašką

2011 05 14

Gegužės 14 d. Rokiškio FK sužaidė pirmas oficialias didžiojo futbolo varžybas. Mūsų varžovais buvo Anykščių miesto komanda. Praėjusių metų pirmenybėse Rokiškio FK du sykius namie ir išvykoje pralaimėjo anykštėnams bendru rezultatu 0-10. Laukė ne įtin maloni išvyka. Praėjusiais metais žaidėm labai prastai paruoštame stadione, tad ir šį kartą buvo neramu dėl aikštės kokybės. Dėja, bet mūsų nuogastavimai pasitvirtino. Aikštė po žiemos nevoluota, vėja nupjauta bet kaip. Rokiškio stadionas dar visai pakenčiamas lyginant su tuo ką antrus metus iš eilės išvystame Anykščiuose. Pridėjus dar tą faktą, kad nebuvo stadione mediko vaizdelis tikrai ne koks. Kaip komandai ne vienus metus žaidusiai pirmoje lygoje tokie faktai garbės nedaro.

Stadione laukė dar viena staigmena už šeimininkų komadą varžybas žaisti ruošėsi mūsų geras pažystamas Marius. Trumpai pasišnekėjus paaiškėjo, kad Marius grįžo iš užsienio ir ruošiasi apsistoti Lietuvoje. Malonu, kad jis nepamiršo senų draugų ir bent jau šios dienos varžybose liko be įvarčio. Linkim jam į kitų varžovų vartus mušti įvarčius.

Šį sykį varžybų pradžia susiklostė mums sėkmingai. Nesužaidus ir 10 min. po kampinio prie varžovų vartų Saška "numetė" kamuolį galva Karoliui ir šis maždaug iš 8 metrų irgi galva pasiuntė jį į varžovų vartus. Gražus įvartis, graži dovana sau 18 gimtadienio proga. Šis įvartis buvo netikėtas varžovams ir pastarieji kurį laiką atrodė pasimetę. Kėlinio viduryje, dėl mano manymu, ne visai teisingų teisėjų sprendiimų aikštėje kilo aistros ir prasidėjo abipusis "šienavimas" per kojas. Visa laimė, kad niekas negavo ypač rimtų traumų. Kėliniui artėjant į pabaigą varžovams pavyko išlyginti rezultatą. Kaltę dėl įvarčio prisiimė Kalomba. Įvartis kvailas, bet ką padarysi nuo tokių niekas nėra apsaugotas.

Antrame kėlinyje abi komandos dėjo daug pastangų, kad išplėštų prgalę, tačiau nei vieniems, nei kitiems to padaryti nepavyko. Gal būt varžovų momentai buvo pavojingesni, tačiau iš esmės abi komandos nusipelnė nepralaimėti, tad lygiosios pakankamai objektyvus rezultatas.

Kaip komandos vadovas turiu padėkoti visiems vyrams už kovingumą, už gerą susirinkimą į varžybas, už draugiškumą. Išvykoje iškovotas taškas mums yra geras rezultatas.

Preiš varžybas buvo nuojauta, kad nepralaimėsim ir buvo nuojauta, kad Karolis turi neblogai sužaisti abi nuojautos pasitvirtino.

Kiekvienam žaidėjui po kiekvienų varžybų bus rašomas pažimys, kaip mokykloje, na o rudenį skaičiuosim "viščiukus". Penkiabalėje sistemoje gaunasi taip: