Pralaimėjimas Utenoje

2009 06 15

Lietingą sekmadienio vakarą Utenos Utenio stdione vyko apskrities čempionato varžybos tarp vietos FK 2003 ir Rokiškio "Pipirini" komandų.

Varžybas aktyviau pradėjo svečiai jie pirmieji smūgiavo į vartus, bei rengė pavojingas atakas. Tik kėlinio viduryje žaidimas išsilygino ir šeimininkai vis dažniau priartėdavo prie mūsiškių vartų. Lygioje kovoje krito pirmas įvartis į mūsų vartus. Po baudos smūgio mūsų vartininkas nutarė ne gaudyti kamuolį rankomis, o išmušti kamuolį nuo vartų koja. Nepasisekė šlapias kamuolys "nuslydo" ir atsidūrė mūsų vartuose. Antrame kėlinyje rokiškėnai bandė žaisti dar aktyviau tačiau neisekę baigiamoji atakų dalis. Tuo tarpu į mūsų vartus krito antras įvartis. Nepavojingoje situacijoje prie galinės linijos, kada mūsiškiai manė jog kamuolys paliko aikštę varžovai tesė ataką ir pelnė įvartį. Čia verta pažymėti, kad stadionas buvo visiškai neparuoštas varžyboms. Nebuvo matyti linijų, nebuvo persirengimo kambarių, medicinos darbuotojo. Neužilgo į mūsų vartus krito ir 3 įvartis, kurį varžovai pelnė pasinaudoję mūsų gynėjų klaida. Nuo šios akimirkos iki varžybų pabaigos buvo likę apie 20 minučių, iniciatyva priklausė mums ir iš keletos susikurtų progų vieną pavyko realizuoti pasižymėjo I. Afanasjevas. Varžovai šiose varžybose atrodė geriau, bet ne visa galva. Gaila, kad varžybose negalėjo dalyvauti pagrindinis mūsų vartininkas V. Karpovas. Pralaimėjimas vieniems iš čempionato lyderių 1-3 komplikuoja mūsų galimybes patekti tarp 6 geriausių komandų.