Paaiškėjo visi Nepriklausomybės taurės pusfinalio dalyviai

2011 03 02

Pirmadienį ir antradienį įvyko dar dvi ketvirtfinalio kovos. Prie jau anksčiau į pusfinalius žengusių komandų prisijungė Kavoliškio ir "Senjorų" komandos.

Paskutinę žiemos dieną jėgas išbandė Kavoliškio ir "Entuziastų" komandos. Šios poros favoritais galima buvo laikyti "Entuziastus", nes jie užimė 2 vietą savo grupėje. Kavoliškėnai atrodo padarė išvadas po pirmų turnyro varžybų su "Vienybe". Ant jų atsarginių suolo jau buvo pasikeičiančių žmonių. Varžybos vyko labai permainingai nei viena nei kita komanda nenorėjo nusileisti. Pirmavo tai vieni tai kiti. Lemtinga tapo 2 kėlinio pabaiga, kada Kavoliškis įsiveržė į priekį 6-5. Entuziastai bandė vytis, tačiau paskutinės sėkmingos atakos taip ir nesuorganizavo. Tuo tarpu Kavoliškio futbolininkai pelnė dar vieną įvartį ir šventė pergalę rezultatu 7-5. Kavoliškiui įvarčius pelnė: U. Varnas-3, A. Sadauskas-3, M. Viekšys -1. Entuziastams: M. Dūda - 2, T. Trumpa - 2 vieną įvartį Kavoliškėnai įsimušė patys.

Kovo 1 d. dėl paskutinio kelialapio į pusfinalį susigrūmė "Senjorai" ir "Merinda". Lygi kova vyko tik apie  pusė pirmo kėlinio kada "Senjorai" pirmavo 3-1. Pirmą kėlinį jie laimėjo 5-1. Antrame kėlinyje "Senjorai" įmušė 10, tuo tarpu "Merinda" tik 2. "Senjorai" šventė užtikrintą pergalę rezultatu 15-3. "Senjorams" įvarčius pelnė: R. Vilkickis-4, V. Mikalauskas -3, R. Arminas-2, E. Gaigalas -2, V. Kazlauskas-2, A. Semionovas -1, L. Gudgalis -1. "Merindai" M. Šarkauskas-3.