Ketvirtadienio varžybų apžvalga

2011 02 24

Vasario 24 d. įvyko dvi paskutinės varžybos B grupėje. Iš pradžių į aikštę išbėgo "Mėgėjų" ir FK jaunimo komandos. Jaunimui norint užimti 2 vietą grupėje buvo būtina pergalė. Ši dvikova ko gero buvo pati atkakliausia Nepriklausomybės taurėje. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Antro kėlinio pradžioje jaunimas buvo pasiekęs norimą rezultatą 6-4, tačiau persvaros išlaikyti nepavyko ir "Mėgėjai" pasinaudodami savo patirtimi varžybų rezultatą išlygino ir persvėrė visgi varžybos pasibaigė lygiosiomis 8-8. Įvarčius pelnė Mėgėjams: V. Karpovas-2, G. Sirvydis -2, L.Navickas-2, D. Silickas ir R. Blažys po vieną. Jaunimui K. Gavėnas -3,A. Samoilovas -2, M.Šakalys, E. Slabada ir D. Čižiūnas po vieną.

Antrose vakaro varžybose susitiko Entuziastai ir Merinda. Merindai tai buvo šansas pakilti iš lentelės dugno. Jie pirmavo 2-0, 3-1. tačiau persvaros išlaikyti nesugebėjo ir antrame kėlinyje praleido keletą apmaudžių įvarčių. Galutinis rezultatas 9-5 Entuziastų naudai. Entuziastams įvarčius pelnė: T. Trumpa -4, M. Balltušis -2, M. Pucevičius, M. Jurevičius ir K. Buitvydas po vieną. Merindai M. Šarkauskas -3, T. Prastcienius -2.