Iki staigmenos Utenoje pritrūko 3 minučių

2011 02 10

Vėlų trečiadienio vakarą 21.30 val. Utenos AB "Utenos mėsa" sporto salėje prasidėjo mūsų varžybos su Auto 1 logistics komanda. Varžybos turėjo vykti anksčiau, tačiau varžovai neišsprendė organizacinių nesklandumų. Prieš mūsų varžybas vyko kito pogrupio dvikova tarp FK 2003 ir Ignalinos futbolininkų. Varžybas užtikrintai laimėjo uteniškiai tikslaus rezultato paskelbti negalime.

Mūsų komanda į varžybas išvyko ne pačios stipriausios sudėties. Trūko studentų, bei kelių vietinių žaidėjų. Nors ir skaudančia koja prisijungė Justas, varžybose dalyvavo ir mūsų talismansas "Mistriukas". Sudėtis nieko gero nežadėjo, o prisimenant varžybose Rokiškyje patirtą fiasko matyt ne vienas galvojo, kaip čia daug nepralaimėjus.

Varžybų pradžia nieko gero nežadėjo jau 3 min. krito pirmieji du įvarčiai į Kalombos vartus. Po tokio šalto dušo grėsė katastrofa, tačiau Mantui pavyko smūgis iš aikštės vidurio, varžovų vartininkas jį pražiopsojo. Po šio įvarčio mes "užsivedėme", o varžovai tarsi sustojo, bei pradėjo apeliuoti į teisėjus. Mums pavyksta dar dvi atakos ir jau priekyje 3-2. kėlinio pabaigoje varžovai rezultatą išlygino. Užsimezgusi kova žadėjo intrigą ir antrame kėlinyje. Jo metu beveik visą laiką žaidė varžovų startinio ketverto žaidėjai. Antrame kėlinyje kova vyko dar inirtingesnė po dar vieno Manto "dūrio" rezultatas 4-3 mūsų naudai. Varžovai vėl lygina. Likus apie 8 min. mes vėl priekyje 5-4. varžovai eina "va bank", mūsų kontrišpuoliai vis retesni. Likus žaisti 3 min. po baudos smūgio Auto dar sykį išlygina rezultatą, bei dar aktyviau užgula mūsų vartus. Paskutinis žodis visgi galėjo priklausyti mums. Į paskutinę ataką išėjom 3 prieš vieną. Manto smūgis pralėkė visai šalia vartų. Finalinis švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias 5-5.

Rezultatas net mums patiems šiek tiek netikėtas juk Auto potencialūs šio turnyro lyderiai. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad varžovai neturėjo pagrindinio vartininko. Išskyrus pirmas minutes komandai užteko kovingumo.  Sėkmingai sužaidė Mantas pelnęs 4 mūsų įvarčius. Debiutavo Džiugas. Iškovojom pirmą tašką. Šį sykį išlikom  drausmingi visų varžybų metu gan atydžiai gynėmės ir išnaudojom mūsų šansus. Šeštadienį 17 val. laukia dvikova namuose su "Narjantos" futbolininkais.