Pasibaigė varžybos grupėse (pataisyta)

2009 06 10

Birželio 9 d. pasibaigė pirmasis Rokiškio futbolo turnyro 7 prieš 7 etapas. Jame komandos buvo suskirstytos į dvi grupes A ir B. Pirmieji kovas baigė B grupės dalyviai. Paskutinėse varžybose šioje grupėje susitiko Ledo ritulio klubo ir Jaunimo komandos. Abi komandos jau žinojo savo vietas grupėje todėl kovos nebuvo. Ledo ritulio klubas be vargo 11-2 sutriuškino varžovus, bei užfiksavo rezultatyvumo rekordą šiame čiampionate.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA:

2009 06 08 18 val. Rokiškis

Rokiškio ledo ritulio klubas - Rokiškio "Jaunimas" 11-2

Įvarčiai: 14 min. ir 35 min. A. Kreiza "Jaunimas". 11min. 25min. 55 min. 64 min. I. Afanasjevas, 15 min. 16 min. 48 min. M. Leika, 45 min. D. Janušonis, 51 min. T. Jasinevičius, 47 min. Aleksandras Samoilovas, 49 min. Alikas Samoilovas visi Ledo ritulio klubas.

Teisėjas G. Fitingov

Žiūrovų sk. 20

Antradienio rungtynėse Juodupėje sprendėsi pirmos vietos likimas A gerupėje. Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė "Mėgėjų" komandai įvartį pelnė K. Gavėnas. Antrame kėlinyje "Mėgėjai" niekaip negalėjo pataikyti į varžovų vartų stačiakampį, tuo tarpu Juodupės futbolininkai surengė tvi greitas atakas ir pelnė įvarčius. Varžybos pasibaigė kiek netikėta Juodupės pergale 2-1.

2009 06 09 18 val. Juodupė

Juodupės "Juodupė" - Rokiškio "Mėgėjai" 2-1

Įvarčiai: 51min. ir 55 min. G. Lekandra Juodupė

17 min. K. Gavėnas "Mėgėjai"

Įspėjimai: 15 min. G. Lekandra Juodupė

Paskutinėse pirmo etapo rungtynėse susitiko Senjorų ir Šroto komanda. Jaunieji "Šroto" futbolininkai rimčiau priešinosi varžovams tik pirmame kėlinyje. Antrame kėlinyje Senjorai įrodė savo pranašumą. Šia pergale Senjorai užsitikrino 3 vietą grupėje.

2009 06 09 19.30 Rokiškis

Rokiškio "Senjorai" - Rokiškio "Šrotas" 5-1

Įvarčiai: G. Bulaš 14min. ir 45 min., V. Mikalauskas 23 min. ir 50 min., A. Semionov 33 min. visi "Senjorai"

17 min. D. Deksnys "Šrotas".

Ketvirtfinalių poros

Ledo ritulio klubas - Šrotas  Birželio 11 d. 19 val.

Juodupė - Jaunimas           Birželio 12 d. 18 val.

Suaugusių MC - Senjorai     Birželio  11 d. 18 val.

Mėgėjai - Pandėlys             Birželio 12 d.  19.30 val.

Varžybos vyks komandų stadionuose kurios nurodytos pirmos poroje.

Per 12 varžybų pelnyti 48 įvarčiai vidutiniškai po 4 įvarčius per varžybas. Rezultatyviausios rungtynės Ledo ritulio klubas - jaunimas net 13 įvarčių. Trys varžybos pasibaigė rezultatu 1-0. Daugiausiai įvarčių pelnė Ledo ritulio klubas 19, mažiausiai Pandėlys 2. Geriausia gynyba Ledo ritulio klubas praleisti tik 2 įvarčiai.