Finalai ir kitos varžybos.

2010 12 20

Sekmadienį vyko finalinės LICs taurės varžybos. Dėl 7 vietos susikovė Kavoliškis ir Merinda. Sunkią pergalę rezultatu 6-2 šventė Kavoliškis. Dėl 5 vietos kovojo Mėgėjai/Senjorai ir FK jaunimas. Varžybos geriau sekėsi vyresniems žaidėjams jie pirmavo rezultatu 5-1. Ir čia be reikalo nusiramino. Jaunimas suskubo tuo pasinaudoti ir sušvelnino rezultatą iki 4-5. tačiau pasiekti daugiau neužteko laiko ir jėgų. 6-4 pergalę šventė Mėgėjai/Senjorai. Dėl 3 vietos kovos nesigavo "Vienybė" lengvai įrodė savo pranašumą prieš Entuziastus 10-2.

Laukė finalas tarp panašaus pajėgumo komandų. SK Atomas pasirinko atsargią taktiką. Visų varžybų metu iniciatyva priklausė FK "Narjantos" futbolininkams. Tačiau iniciatyva nevirstanti įvarčiais nieko gero nežada. SK Atomui pavyko du dūriai ir po pirmo kėlinio jie priekyje 2-0. Antrame kėlinyje kupiškėnai dar labiau padidino spaudimą, tačiau Atomas ir vėl sėkmingai gynėsi, bei rengė kontr išpuolius. Neišlaikė "Narjantos" vartininko nervai ir jis vis dažnaiu jungėsi į atakas. Likus žaisti apie 5 min. būtent jam pavyko sušvelninti rezultatą. Prasidėjo įtemptos minutės SK Atomas sumaniai gynėsi ir slopino varžybų tempą. Kupiškėnams taip ir nepavyko išlyginti rezultato. SK Atomas turnyro nugalėtojai.

Po varžybų vykusioje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Rokiškio savivaldybės admininstarcijos direktorius gintautas Rekerta. Liberalų ir centro sąjungos Rokiškio skyriaus pirmininkas Gintaras Girštautas.

Geriausiu vartininku pripažintas kupiškėnas Šarūnas Kriūka. Rezultayviausio žaidėjo prizas atiteko panevėžiečiui Dainiui Staniuliui. Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas Mantas Gasiūnas iš SK Atomas komandos.

Po turnyro vyko Rokiškio FK sezono uždarymo šventė. Jos metu apdovanoti šie Rokiškio FK "Pipirini" komandos žaidėjai: