Kupiškėnai nukovė FK "Pipirini"

2010 09 12

Kupiškio FK "Narjanta" atsirevanšavo Rokiškio futbolo komandai už pralaimėjimą pirmo turo rungtynėse. Į varžybas labai vangiai rinkomės nuvyko tik 12 mūsų žaidėjų. Gero rezultato su pastaruoju metu pakiliai žaidžiančiais kupiškėnais buvo sunku tikėtis, nes nebuvo pusės komandos lyderių. Išlaikyti varžybų tempą buvo sunku ypač tai tapo akivaizdu antro kėlinio pabaigoje, kada kupiškėnai surengė nemažai pavojingų atakų. Darosi akivaizdu, kad rajono futbolo turnyrai trukdo dalyvauti apskrities pirmenybėse. Futbolo klubui nuo šiol bus prioritetas tik apskrities varžybos, todėl ateityje kada vyks apskrities varžybos vietiniai turnyrai greičiausiai bus nebeorganizuojami.

Nuo kupiškėnų praleidome du gan apmaudžius įvarčius. Pirmame kėlinyje suklydo mūsų vidurio gynėjai ir varžovas faktiškai niekeno netrukdomas pelnė įvartį iš 10 metrų atstumo. Antrame kėlinyje krito dar apmaudesnis įvartis kada jį praleidom maždaug iš 40 metrų atstumo. Kalomba per toli išėjo iš vartų ir nespėjo sugrįžti. Tiesą pasakius dar 3-4 šimtaprocentinių progų varžovai nerealizavo. Tuo tarpu pas mus įvarčių badas. Vis tik noriu padėkoti tiems kurie vakar atvyko į varžybas. Raimiui, Liudui, Mindei, Viktorui, Gyčiui, Malyšui, Alikui, Dainiui, Agniui, Mindaugui ir Virgiui.

Kitą savaitgalį laukia išvyka į Švenčionis, beja jie norėtų sužaisti penktadienio vakarą, todėl šį variantą būtina apsvarstyti ir duoti jiems atsakymą.