Nors ir pavėluotai KKSC taurės nuostatai

2010 06 22
2010 m. futbolo turnyras 7x7 Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti

TURNYRO NUOSTATAI

Turnyro tikslai:
  1. Populiarinti futbolą tarp rajono gyventojų.
  2. Organizuoti jaunimo ir dirbančiųjų gyventojų laisvalaikį.
  3. Gaivinti suaugusiųjų futbolo varžybas rajone.
  4. Stengtis, kad turnyras taptų tradiciniu ir prirauktų, kaip galima daugiau dalyvių.
 Varžybų vieta ir laikas:
  1. Varžybos vykdomos sporto centro stadione.(pagal galimybes kituose rajono stadionuose)
  2. Varžybos vyks 2010 m. gegužės  - birželio mėn.
 Varžybų dalyviai ir varžybų eiga:

1.      Varžybose gali dalyvauti visi rajono gyventojai, ne jaunesni kaip 16 metų, tam tikslui reikia suburti futbolo komandą ir užsiregistruoti.

2.      Komandos sudėtis iki 12 žaidėjų. Visi žaidėjai turi užsiregistruoti iki pirmų varžybų. Negalima atstovauti dviems komandoms turnyro metu.

3.      Varžybų metu rungtyniauja 6 aikštės žaidėjai ir vartininkas. Žaidžiama du kėliniai po 30 minučių nestabdant laiko, pertrauka tarp kėlinių 10 minučių.

4.      Žaidėjų keitimas vykdomas pagal mažojo futbolo taisykles ( galima keisti kiek norima žaidėjų ir kiek norima kartų svarbu, kad vienu metu aikštėje nebūtų daugiau kaip 7 žaidėjai). Pažeidus šią taisyklę žaidėjas įspėjamas, antrą sykį pažeidus mušamas 7 m. baudinys.

5.      Komandai būtina turėti vienodos spalvos aprangą. Žaidėjai privalo dėvėti kojų apsaugas.

6.      Komandų žaidėjai už šiurkštų žaidimą, nekultūringą elgesį varžovų ar teisėjų atžvilgiu baudžiami įspėjimu, o pasikartojus panašiems atvejams tų pačių rungtynių metu šalinami iš aikštės be galimybės pakeisti. Pašalintas žaidėjas privalo praleisti sekančias varžybas ir susimokėti 10 lt. baudą. Teisėjų ir organizatorių sprendimu žaidėjas gali būti nubaustas kelerių rungtynių diskvalifikacija arba pašalinamas iš turnyro.

7.      Varžybos vykdomos rato sistema, komandai už pergalę skiriami 3, už lygiąsias 1, už pralaimėjimą 0 taškų. Komandos grupėje užėmusios 1,2,3 ir 4 vietas kovoja atkrintamosiose varžybose. Komanda užėmusi 1 vietą savo grupėje susitinka su kitos grupės 4 komanda, o 2 komanda su 3 komanda iš kitos grupės. Porų nugalėtojai patenka į pusfinalius. Pusfinalių nugalėtojai žaidžia finalines varžybas, o pralaimėję pusfinalius susitinka varžybose dėl 3 vietos.

8.      Komandai be pateisinamos priežasties neatvykus į varžybas įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0-5.

9.      Rungtynėms teisėjauja vienas teisėjas.

Nugalėtojų išaiškinimas ir apdovanojimai:
  1. Komandoms surinkus vienodai taškų atsižvelgiama į tarpusavio rezultatą, bendrą abiejų komandų įvarčių balansą, pergalių skaičių. Trims komandoms surinkus vienodai taškų lemia tarpusavio rungtynių rezultatai, bendras pergalių skaičius po to įvarčių balansas.
  2. Atkrintamosiose rungtynėse pagrindiniam varžybų laikui pasibaigus, ir rezultatui esant lygiam skiriami du pratesimai po 10 minučių. Jeigu ir jie neišaiškina nugalėtojo skiriami 7 metrų baudiniai, juos muša 5 žaidėjai iš kiekvienos komandos paeiliui.
  3. Komanda nugalėtoja apdovanojama taure. Komandų prizininkių žaidėjai apdovanojami medaliais. Asmeniniai apdovanojimai įteikiami: