Komanda pagaliau parodė charakterį

2010 06 18

Varžybų su mūsų klubo draugais iš Utenos FK 2003 laukėme su nerimu. Po praėjusio savaitgalio fiasko Anykščiuose galima buvo tikėtis bet ko. Į varžybas vėl nesurinkom visų geriausių žaidėjų, bet buvo Guminis atvažiavo panevėžiečiai. Utenos klubas irgi turėjo nuostolių, traumuotų žaidėjų. Prieš varžybų pradžią nulijo mažas lietus tai irgi turėjo mums išeiti į naudą, nes uteniškiai techniški žaidėjai. Varžybos buvo svarbios abiems komandoms. Mums reikėjo atsitiesti po fiasko anykščiuose, FK 2003 turėjo tik vienu tašku mažiau negu mes, todėl pergalės atvėju būtų mus aplenkę.

Pirmas 10 min. vyko lygi kova, po to iniciatyvą perimė šeimininkai. Jų atakos darėsi vis pavojingesnės. Po baudos smūgio varžovų žaidėjas niekeno nekliudomas iš arti muša pirmą įvartį į mūsų vartus. Dar po kelių akimirkų krenta antras įvartis į mūsų vartus. Šeimininkų puolėjas techniškai permeta kamuolį per iš vartų išbėgusį Guminį. Nejaugi Anykščių košmaras tęsiasi? Šiuo momentu ne aš vienas pagalvojau, kad dabar tai tikrai šakės.

Po pirmo pusvalandžio 0-2. Reikia kažką keisti į aikštę išeina Džordžas, Meistras, Alikas. Pagaliau pavyksta tolimas perdavimas Mariui šis pabėga nuo gynėjų ir taikliu smūgiu sušvelnina rezultatą. Dar po kelių akimirkų Marius vėl apibėga gynėjus, tačiau per toli pasileidžia kamuolį ir smūgis į vartus per silpnas. Antro kėlinio pradžioje vėl nulija trumpas lietus. Varžybos vyksta permainingai atakuoja tai vieni tai kiti. Uteniškiai turi dvi geras progas vieną po prasiveržimo kairiuoju kraštu, kitą po standarto. Mūsų pavojingas Gedvės prasiveržimas dešniuoju kraštu ir perdavimas į baudos aikštelę Mariui, tačiau pastarąjąm nepavyksta suvaldyti kamuolio. Ir tada išmuša Agniaus valanda. Visą pirmą kėlinį Agnius negavo tinkamų perdavimų arba jie buvo labiau skirti Mariui. Gavęs perdavimą kairiame atakos krašte susiduria su dviejų gynėjų, o vėliau ir vartininko spaudimu, tačiau vienu tiksliu smūgiu siunčia kamuolį į tolimąjį vartų kampą 2-2. Nuotaika visai pasitaiso. Uteniškiai priblokšti, pradeda nervintis. Likus iki varžybų pabaigos apie 10 min. Agnius dar sykį išmaudo varžovų gynybą apeina vartininką ir pelno trečią mūsų įvartį. O čia jau fantastika. Paskutines 10 minučių darom viską, kad apginti savo vartus, nors Agnius turi dar vieną šansą bet šį sykį nepasiseka. Paskutinės minutės slenka labai lėtai ir visgi finalinis teisėjo švilpukas užfiksuoja mūsų pirmą pergalę išvykoje rezultatu 3-2. Pavyko išsikapstyti iš gilios duobės tiek komandinių, tiek individualių veiksmų dėka. Per trumpą klubo istorią dar nėra buvę, kad po dviejų praleistų įvarčių sugebėtume laimėti varžybas.

Šį penktadienį toliau vyks KKSC taurės varžybos. Antradienį šio turnyro finalai į kuriuos gali atvažiuoti LFF prezidentas L. Varanavičius.