Nesėkminga išvyka į Uteną

2010 06 06

Šeštadienio vidurdienį Rokiškio FK "Pipirini" žaidė pirmas varžybas UAFA pirmenybėse išvykoje, dėja jos susiklostė nesėkmingai. Praėjusiais metais su Utenos "Uteniu" buvom sužaidę lygiosiomis 2-2. Nors tose varžybose turėjom daug progų, bet jų neišnaudojom. Vakarykštėse varžybose viskas buvo blogai nuo pat pradžių. Saulėtas oras ne mūsų, vidurdienio karštis taip pat. Pati blaugiausia žinia ta kurią atvežė Atominiai. Panevežio apskrities FF nori uždrausti tiems patiems žaidėjams žaisti per dviejų apskričių čempionatus. Keisti varžybų nuostatus joms prasidėjus nemanau, kad geras variantas. Gali būti, kad Gasui ir Agniui antradienio varžybos bus paskutinės už Rokiškio komandą, o gaila kolektyvas pradėtas klijuoti ir vėl aplinkinės jėgos nori jį išardyti.

Tiesa jau pirmoji mūsų ataka galėjo pasibaigti įvarčiu, bet Algis nesugebėjo gerai smūgiuoti į vartus. Dar po kelių akimirkų krito Andrius. Atsinaujino menisko trauma ir faktiškai visas varžybas Andrius žaidė viena koja. Dar po kiek laiko "nušienaujamas" Gasas pasidaro visai liūdna abu vidurio saugai traumuojami. Visas šias nelaimes užbaigė įvartis į mūsų vartus. Po kampinio prie mūsų vartų kilo sąmišis niekas nesugebėjo išnešti kamuolio iš vartininko aikštelės ir varžovai įstūmė jį į mūsų vartus. Visa laimė, kad neužilgo pavyko rezultatą išlyginti. Gedvės iš toli maždaug 25 m. smūgiuotas kamuolys atsimušė į žemę prieš pat vartininką ir įlėkė į vartus. Pirmam kėlinį dar buvo pavojingų atakų tačiau visas mūsų pastangas braukė linijos teisėjas kuris nuolat fiksavo nuošalę. "Utenis" po standarto vos dar sykį mūsų nenuliūdino. Iš baudos aikštelės prieigų smūgiuotas kamuolys atsimušė į mūsų vartų skersinį ir atšoko į žemę šalia vartų linijos.

Antrame kėlinyje iš pradžių atakavome mes. Algis iš kairio krašto smūgiavo į viršutinį kampą vartininkas nukreipė kamuolį į skersinį, o po to į užribį. Marius prasiveržė dešiniuoju krašu jo perdavimą į budos aikštelę atrėmė vartininkas. Bene realiausią progą išsiveržti į priekį turėjom kada Agnius nuo vidurio linijos išbėgo vienas prieš varžovų vartininką. Kas įvyko vėliau sunku paaiškinti, bet kamuolys į vartus nepataikė, o nulėkė velniai žino kur į šoną. Dar vienas labai blogas ženklas. Antroje kėlinio pusėje jau pavojingiau atakavo šeimininkai. Keletą sykių vartus gelbėjo Kalomba, Gedvė arba varžovų smūgiai buvo netikslūs. Kada žaisti liko mažiau negu 3 min. varžovai įsiveržė į priekį. Dešniame mūsų gynybos krašte suklydus mūsiškiams gynėjams varžovų puolėjas įsiveržė į baudos aikštelę ir nuginklavo mūsų vartininką. Per likusį laiką įsiminė Elvio reidas kairiuoju kraštu, bet dėja į vartus jis nepataikė. Pralaimėjom varžybas lygioje kovoje. Niekaip negalim pagauti laimės paukštės šį sykį ji ir vėl išsprūdo iš rankų.

Namo važiavom ilgai sustodami kiekvienam kaimelyje ir vis aptardami nesėkmingai susiklosčiusias varžybas. Svedasuose Saška vos nesukėlė muštynių su apgirtusiais vietiniais Golfo keleiviais. Tai tiek tų nuotykių iš Utenas.