Startavo oficialus salės futbolo sezonas

2017 12 11

Savaitgalį prasidėjo oficialios varžybos salėje. šeštadienį atsinaujinusi ir atjaunėjusi komanda vyko į Juodpėnus (Kupiškio raj.) kur vyko 6 komandų futbolo turnyras.Rokiškio FK užėmė 4 vietą į priekį praleidę ukrainiečius, Panevėžio Orfą ir Atomą.

Sekmadienį FC Tornado jaunimas vyko į Visaginą kur startavo UAFA salės futbolo pirmenybės. Startas susiklostė sunkiai. Pirmas varžybas Ignalinai pralaimėjome 1-3, nors pagal progas turėjo būti lygiosios. Antrose nugalėti Užpaliai/Molėtai 10-1. Trečiose varžybose laukė Visagino SC I komanda su A.Levšinu priešakyje. Utenos Utenio starto žaidėjas atvedė saviškius prie pergalės 7-3. Plius praradome Lauryną. Paskutinėse varžybose pripažinom ir Visagino antros komandos pranašumą. Taigi kol kas ne kažką, bet laukia dar 3 turai.

Sekmadienį Rokiškio FK Utenoje laimėjo pirmas varžybas DSC taurėje prieš Anykščių komandą 3-0.