Kaip Meistriukas senjorų garbę apgynė

2017 06 04

Gegužės 28 d. Užpaliuose vyko tradicinis senjorų futbolo turnyras skirtas Tėvo dienai paminėti. Į futbolo turnyrą 7 prieš 7 susirinko 3 komandos. Molėtų-Kruonio jungtinė, Utenos ir Rokiškio. Rokiškio mochikanams atstovavo: Kalomba, pokerio meistars - Zaicucha, tiesiog Meistras, Malyšas, Linas, Modė, Liudas, Erikas ir skolintas iš Kupiško žaidėjas Eitaras. Pirmas varžybas su Molėtais-Kruoniu pralaimėjome taip ir neatsibudę 1-3. Su Utena atsilikinėjom, bet galėjom ir lygiąsis išplėšti ir laimėti nusileidome 2-3. Likom paskutiniai treti, bet prizininkai.

Kitas turnyras futnetbolas, kai reikia žaisti tinklinį su mažu kamuoliu tik kojų, galvos ir krūtinės pagalba. Rokiškio senjorų garbę stojo ginti Meistas ir nugalėjęs Molėtų-Kruonio , bei Utenos atstovus iškovojo 1 vietą. Už ką buvo skraidinams į dangų. Taip dar sykį įrodyta, kad Meistras visur yra Meistras.