Kaip grūdinosi plienas?

2017 04 04

Sužaistos paskutinės varžybos šių metų salės futbolo sezone. Jis pasibaigė kaip niekada sėkmingai. Nuo 2014 m. kada buvo pavykę iškovoti sidabro medalius panaęių aukštumų nebuvo pasiekta. Prieš paskutinį turą Anykščiuose turėjom trapią persvarą prieš visaginiečius. iš varžybų Zarasuose atskriejo bloga žinia apie Mučio traumą. Zarasuose Mutį pavadavo Kalomba į Anykščius važiavo Ernestas.

Pirmose varžybose su Kupiškiu iniciatyvą perleidom varžovams, o patys laukėm kontrišpuolių. Taktika pasiteisino po 2 kampinių pelnėm du lengvus įvarčius. Tik kėlinio pabaigoje varžovai sušvelnino rezultatą. Kupiškiui pergalė irgi buvo reikalinga, nes jie dar turėjo šansų užsikabinti už antros vietos. Didžiąją antro kėlinio dalį praleidome gynyboje ir nors braškėdami atmušinėjome varžovų atakas. Iškrito Mindė, o po to ir Alikas (abu dėl kojų traumų). Varžovai pakeitė vartininką ir su finaliniu švilpuku visgi sugrūdo kamuolį į mūsų vartus 2-2. Apmaudu, gerai, kad prieš tai ir Visaginas sužaidė lygiosiomis su Anykščiais. taigi trapi 3 taškų persvara išliko.

Varžybos tarp Kupiškio ir Visagino mums buvo svarbios, nes Visagino pergalės atvėju taškais susilyginame. Kupiškis išėjo atsipalaidavęs ir atsiliko 0-3. Po to 1-4, nes Kupiškis Visagino jau pavyti negalėjo. Visgi kupiškėnai surado jėgų atsitiesti ir varžybos pasibaigė 4-4. Taigi, kad taptume pirmi mums tereikėjo nugalėti jau viską praradusius anykštėnus.

Iš pradžių pirmavome 1-0, varžovai išlygino ir Ernestas sugebėjo pelnyti įvartį į savus vartus. Tokių kurijozinių situacijų teko matyti tik video. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad varžybų pabaigoje mūsų vartininkas reabilitavosi ir ištraukė mirtiną smūgį. Šiaip taip išlyginam 2-2. Vyrams reikėjo nusiraminti, nes žaidėm ne savo žaidimą jautėsi įtampa. Po pertraukos įsiveržęm į priekį 3-2, Gedvė kala į dyvę ir jau 4-2. Varžovai sušvelnina 3-4, tačiau daugiau pasiekti nebesuspėja ir galima lengviau atsikvėpti pirma vieta mūsų rankose.

Paskutinės varžybos su Visaginu buvo tarsi treniruotė ją laimėjome 5-2 ir be jokių kalbų tapome stipriausiais.

Geriausiu mūsų žaidėju tapo Alikas. Sąžiningai atidirbęs visas varžybas net su traumuota koja.

Pirma eilė: Renatas Giriūnas, Alikas Samoilovas, Mantas Leika,Ernestas Kavoliūnas

Stovi: Elvinas Malcius, Erikas Gaigalas, Ernestas Matiukas, Mindaugas Veikšys, Gedvidas Sirvydis.

Dar pirmenybėse žaidė be čia matomų: Raimondas Smalstys, Lukas Čeikauskas, Ugnius Varnas, Modestas Baltušis, Ernestas Daunys, Marius Šakalys.

14:00 – 14.40 FSK Anykščiai – Visaginas 0-0
14.40 – 15.20 Rokiškio FK – Kupiškio FC „Narjanta“ 2-2
15.20 – 16.00 Visaginas – Kupiškio FC“ Narjanta“ 4-4
16.00 – 16.40 FSK Anykščiai – Rokiškio FK 3-4
16.40 – 17.20 FSK Anykščiai  - Kupiškio FC „Narjanta“ 6-2
17.20 – 18.00 Rokiškio FK – Visaginas 5-2