Utenoje pasikartojo praėjusių metų scenarijus

2017 02 16

Savaitgalį Utenoje finišavo DSC taurės turnyras. Kaip ir praėjusiais metais taip ir šiemet neįveikėme pusfinalio barjero. Pusfinalyje nusileidome Utenos Draco komandai 2-7. Grupės varžybose tą pačią komandą buvo pavykę nugalėti dėja pusfinalyje jie atsirevanšavo.

Varžybose laukė neparankūs varžovai iš Anykščių. Praėjusių metų kovoje dėl 3 vietos jiems nusileidome sausu rezultatu 0-5. Nors tarėmės, kad praėjusių metų klaidų nekartosime, tačiau nesužaidus ir 5 min. gavom du bereikalingus įvarčius. Kėliniui artėjant į pabaigą Rionkė sušvelnino rezultatą, tačiau į pertrauką išėjome atsilikdami 1-3, varžovams pavyko fantastiškas smūgis iš aikštės kampo. Antrame kėlinyje varžovus ėmėme spausti nuo kėlinio pradžios tai davė rezultatą po Rionkės įvarčio su nugara dar pasižymėjo Alikas ir status quo atstatytas 3-3. Tačiau mus nužudė tas žmogus kuris tai jau buvo daręs ne sykį Marius Valančiūnas likus kelioms minutėms išvedė saviškius į priekį 4-3. Po to prasidėjo nervų karas. Teisėjas daugelio nuomone be reikalo pašalino Mutį, nes jo pražanga tikrai nebuvo paskutinės vilties. Likom ne pilnos sudėties, o Mučio vietą vartuose užėmė Mindė, kuris ištraukė pora 10 metrų baudinių. Neišlaikė Aliko nervai ir varžovas buvo nušienautas tikrąja to žodžio prasme. Beveik kilo muštynės aistras šiaip taip nuraminome. Mūsų palaikyti atskubėjo Fenikso ledo ritulininkai netoliese žaidę varžybas, aistros dar labiau įkaito. Likom tryse aikštėje. Ir svajones apie medalius teko pamiršti.