Savaitgalio varžybos

2010 03 07

Pasibaigęs savaitgalis kaip niekad buvo intensyvus mūsų klubui. Šeštadienį FK "Pipirini' žaidė paskutines varžybas Panevežio apskrities čempionate. Varžybos susiklostė mūsiškiams nesėkmingai. Pirmose varžybose su Ekrano veteranais labai greit praleidome 3 įvarčius, tačiau iki kėlinio pabaigos sugebėjom atsitiesti 3-3. Antro kėlinio pradžioje priešininkai vėl spurtavo 6-3 ir iniciatyvos nebepaleido iš rankų. Varžybas pralaimėjome 6-10. Antrose varžybose su Panevėžio "Atomu" jau nebuvo nei fizinių, nei moralinių jėgų, o varžovai žaidė labai užsidegę. Pralaimėjom 3-14. Galutinėje įskaitoje užėmėme 10 vietą 11 komandų turnyre. Buvo neblogų varžybų, bet buvo ir tragiškai blogų. Panevėžio komandos įrodė savo pranašumą. Varžybų uždarymo metu Gedvidas Sirvydis buvo apdovanotas rinktinės šaliku, kaip geriausias komandos žaidėjas. Šalia jo norėčiau išskirti Andrių Prunskų ir Raimį Arminą. Dėja, bet antroje turnyro pusėje, kažkur dingo mūsų jaunimas, išskyrus komandos senbuvį Edgarą Matiuką. Dar sykį įsitikinome, kad be senimo nė žingsnio. Visumoje varžybomis likom patenkinti, aišku konkuruoti su Panevėžio komandomis sudėtinga.

Sekmadienį laukė išvyka į Anykščius, kur kovėmės su vietos FSK komanda. Varžybos susiklostė permainingai pirmavo tai viena, tai kita komanda. Pabaigoje sėkmė lydėjo Anykščių futbolinkus jie šventė pergalę rezultatu 6-5. Kupiškio "Narjanta" įsigudrino pralaimėti Utenoje. Tad likome 4 vietoje ir pusfinalio varžybose "Narjantos" taurėje teks kautis su Utenos Auto -1 Logistic komanda kurią Rokiškyje buvom nugalėję 8-5.

Dabar laukia didysis ketvirtadienis kada vyks Nepriklausomybės taurės finalinės varžybos.