Įvyko vaikų futbolo turnyras

2015 10 16

Ketvirtadienį Senamiesčio progimnazijos dirbtinės dangos aikštelėje įvyko futbolo turnyras Rokiškio FK taurei laimėti. Turnyre buvo kviečiamos dalyvauti 7-8 kl. rajono mokyklų berniukų komandos. Į varžybas atvyko 3 komandos. Dvi iš Rokiškio miesto J. Tūbelio ir Senamiesčio progimnazijų, bei Južintų vidurinės mokyklos.

Pirmieji į kovą stojo Senamiesčio ir Južintų vaikai. Po atkaklios kovos pergalę 4-1 iškovojo Senamiesčio progimnazijos komanda. Antroje dvikovoje susitiko potencialūs lyderiai senamiesčio ir J. Tūbelio progimanzijų vaikai. Tūbeliečiai gan nesunkiai įrodė savo pranašumą rezultatu 13-4. Paskutinėse varžybose sprendėsi medalių likimas. J. Tūbelio progimanzija įveikė Južintus rezultatu 8-0 ir tapo turnyro nugalėtoja.

Komandos išsirikiavo sekančia tvarka.

1. J. Tūbelio progimnazija

2. Senamiesčio progimanzija

3. Južintų vidurinė mokykla

Komandos buvo apdovanotos taurėmis, žaidėjai medaliais. UAFA skyrė kiekvienai komandai po kamuolį, o Rokiškio futbolo klubo kalendorius gavo geriausi komandų žaidėjai.